Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kölcsönös vonzalom a főnökkel*...

Kölcsönös vonzalom a főnökkel*, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom, ő úgymond a főnököm, a műszakvezetők közül az egyik. Tehát nem ő a főnöke a gyárnak, messze nem, de a gyár területén belül bizony felettesem.


Harmincas évei elején jár, és (sajnos) most a nyáron megnősült. Sokaktól hallottam a felesége szépségének dicséretét.


Nekem ez az ember mindig is szimpatikus volt, teljes mértékben, nem csak fizikai mivoltában. Hanem az egész ember, a finom modorával, a gyárban "megismert" jellemével, tulajdonságaival.


Most nyáron nagyon fordultam belül, régről hurcolt gátlásaim és feszélyezettségem hullt le rólam, nagyon hirtelen mondhatni, és teljesen fellazultam, feloldódtam ott a munkahelyi társaságban is. Gondolom ez külső szemmel sem maradhatott észrevétlen. Viszont ez az én feloldottságom nagyon tiszta értelemben van, nem fennhéjázóvá vagy nagyképű tett, vagy kacérrá ott a férfikollégákkal, egyszerűen csak nagyot erősödött az önbizalmam, stabilabbá váltam lelkileg.


Pár hónapja veszem észre meglepetten (de kritikus vagyok amugy ezzel), mintha olyan jelek érkeznének az általam mindig is szimpatizált felettesemtől, mintha ő (is) különösen vonzódna hozzám. ((Egyébként nem egy csapodár, lányszédítős az illető, sőt!!)

Egyszerűen érzem a viselkedésén a változást felém, mégha nem is egészen megfogható. Mintha észrevett volna, mint nőt. De sztem ez a szimpla tetszésen túli dolog.


Hogyan kezeljem ezt? Tudom, hogy nem szabad megengednem semmit magamban felé, mert ez egy holt ügy. De sokszor elkap a bizsergés, a lila köd szele, ha ő van velünk...


2015. dec. 10. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az ilyet sosem értettem.Mindig bennem lenen, hogy a főnököm .Hiába szép és vonzó, "felettes"..Már ettől aszótól is kiráz a hideg és unszimpatikussá teszi.Még ha kedves ember is lenne, akkor sem tudnék bízni benne.Bár én alapból jobban szeretem, ha a férfi irányítható.Ilyen felállásban ez nem igazán lenne elképzelhető.Tehát felejtős.Engem az "bizserget", ha nincs közelben főnök :D
2015. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"Nyáron megnősült...." Felejtős,ha nem akarsz egy nagy kavarást.Te járnál a végén rosszul.A lila köd,olyan mint a fing,elszáll!
2015. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nős palival ne kezdj, ennyi.
2015. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!