Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kiváncsi hetero srácok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi hetero srácok, mit próbálnátok?

Figyelt kérdés
Kiváncsi hetero srácok, mit próbálnátok pasival? Fokozatosan,vagy durr bele? Aktív, vagy passzív? Ha foglalkoztat a téma, mióta?
2016. júl. 15. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbálnám h leszop egy srác.
2016. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb félév óta foglalkoztat a téma, mind a passzív és az aktív szerep is, de max olyannal aki hasonló testalkatú mint én és korban egyezzünk.

Mit értesz fokozatosság alatt, első alkalom csak szopás majd két hét múlva dugás?

Ha egyszer lesz ilyen alkalmam akkor már rendes szex legyen szopással és dugással.

Bár most még magam sem tudom eldönteni, hogy talán ennyire felszökött az ingerküszöböm, hogy erre izgulok vagy tényleg bi lennék

2016. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Én próbálnám a nagyon magas épület megmászását, a denevér ruhát úgy, hogy heliből vagy perülőből ugrok ki.

Az RTL fő műsoridejében egy fél órás monológot előadni.

A ps4est az új virtuális valóság cuccal valami lövöldözőssel.

Egy gyorsasági motort a legerősebbek közül.

Egy Lamborghini aventadort.

A holdon ugrálni.

Sajna ezek többségét még csak elképzelni se tudom milyen lehet...

2016. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám a szopást, akár az anált is. Csak a passzív téma érdekel. :) 22/f
2016. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

én csak kézimunkát és szopást, oda vissza mindet, szex már sok

23F

2016. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Kíváncsi vagyok és hetero. Az utóbbi tulajdonságomból következően viszont semmit nem próbálnék ki pasival. Nem unjátok az ilyen idióta kérdéseket még? Akit vonz a dolog, hogy bármilyen szexuális cselekményt végezzen a saját neméhez tartozó emberrel, az NEM hetero. Tök mindegy, hogy jelzővel vagy anélkül. Az is mindegy, hogy ők magukat minek tartják. A heteroszexuális embert csak az ellenkező nem vonzza.

Ha én is elkezdenék ilyen kérdéseket kiírni, hogy "kíváncsi homoszexuálisok, ti mit próbálnátok meg nővel?", rögtön megkapnám, hogy hülye vagyok, meg homofób, és egyébként is hagyjam már abba.

2016. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Én mar gy könnyűvérű belevaló csajt próbálnék ki, aki tud dugni. Elegem van a szenteskedő álszent piccsákból.


23/F

2016. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Erdekes, mennyi "hetero" olvassa a biszex topikot, es meg valaszol is:) kis kivancsiak
2016. júl. 15. 19:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon hajt a dolog szamtalan alkalmam lett volna ra de valahogy mindig vissza leptem de mostmar elhataroztam hogy ki probalom a kozos kezi munka meg szopas erdekel a legjobban de lehet hogy az analt is ki probalnam:)) 18/F
2016. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmm! Érdekes, mert engem hónapok óta foglalkoztat és ma azért néztem fel, hogy olvassak a témában, erre egy ilyen kérdés. Egy dologért izgat az, hogy fiú kielégítsen, illetve esetleg megdugjam. Az pedig az, hogy menne-e. Illetve, hogy ha megtenném mit gondolnék. Alapba elég nyitott ember vagyok de azért ez igazán nagy próba lenne, így 25 évesen.
2016. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!