Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, hogy a fiúk nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a fiúk nem vonzanak csak a lányok és olyan lányok kiknek péniszük van? (23/F)

Figyelt kérdés

Tudom, sokan fogja írni, hogy csak a férfi-nő kapcsolata normális, nos azok ne fáradjanak írni ide.

Plusz, igen tudom, hogy az a lány akinek pénisze van az valójában fiú cicivel.

A pasik nem tetszenek, nem vonz az arcuk.

Ilyen szempontból csak a lányok jönnek be és hát az olyan lányok akiket a kérdésben is leírtam.

Már azon gondolkodom, hogy keresek valakit a rosszlányokon de ezért még is jobb lenne ha nem csak egy óra volna az ilyenfajta első megtapasztalás.



2016. jún. 23. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Akkor szedj össze egy csajt és majd felcsatolja magának.
2016. jún. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
11%
Neked egy pszihomókust kellene felkeresned. Olyan lányok, akiknek péniszük van, nem léteznek. Te egy elmebeteg vagy.
2016. jún. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, legyen nőies csak egy kis plusszal.
2016. jún. 23. 09:05
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hermafrodita (csak a pontosság kedvéért)
2016. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem hermafroditára gondoltam ;)
2016. jún. 23. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem normális, nyugi. Nekem is tetszenek az ilyen lányok. Külsőre csinosak általában nagyon. Az meg kicsit fura, ugyanakkor izgalmas is, hogy gyakorlatilag belül fiú, de kívülről egy lány testébe szorulva van teljesen. ;)
2016. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező

Te a shemale kategóriában találhatod meg a boldogságot :)

Ne aggódj, nincs ezzel semmi baj,

Nagyon sok pasinak bejönnek a "lányok egy kis plusszal"

És sokan ezek közül itt osztják az erkölcsöt :)

Szóval nincs a vágyaiddal semmi baj...

Csak rád tartozik mit szeretsz

Jó keresgélést...

Nem lesz egyszerű, az tuti...

Nem sokan vannak Magyarországon,

Thaiföldön rengeteg van viszont ;)

2016. jún. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Sokaknak bejön a shemale. Nem vállalják, hogy a fäszt szeretik, de egy ilyen emberrel simán lehet végigmenni az utcán kézenfogva, mégis lehet szopni. Sokszor ők sokszor csajosabban vannak felöltözve. Viszont szerintem a shemaleknek többnyire erősen férfias az arcuk, ebből lejön, hogy férfiak, szóval nem értem, hogyhogy nem vonz a pasik arca, hiszen maximum a ruházkodás, a riszálás nőies ezekben a személyekben.
2016. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 egybaba ***** válasza:
100%

Németországban és Indiában már hivatalosan anyakönyvezve + személyibe is elismerik hogy 3 nem van nem csak férfi és nő.

Kb 100 emberből (az egyész világon átlagba) 2 valaki nem sorolható be se férfinak se nőnek, csak agyon van hallgatva szégyellve útálva csúfolva stb a hülye bunkók által.

Igenis van másféle ember és van aki meg pont ezt szereti.

Itt jegyezném meg hogy Avalokiteshvara Buddha is ilyen cicis kukis felemás személy volt. Lehet őket szeretni , utálni vagy elhallgatni de ettől még vannak, köztünk élne és ugyanolyan emberi érzéseik vannak mint bárki másnak.

Max egyes országokban jobban, máshol kevésbé fogadják el őket de a hivatalos törvéynek egyre inkább elfogadóak.

Ha igazi kapcsolatra vágysz ne roszlányokat keress hanem tanulj meg angolul és keress ilyen társat magadnak külföldi oldalakon. Sok siker és sok boldogságot hozzá

2016. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy shemale kell,fütyislány a becsületes magyarnevük.

Mèg a ladyboy is elterjedt megnevezés.

Normális e? Van akinek igen ( te,én,meg aki erre izgul)

És van a prüd többségi társadalom aki elutasítja a megszokottol eltérőt.

2016. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!