Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már részetek biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek biszex hármasban? Mennyire volt nehéz összehozni és mennyire volt jó?

Figyelt kérdés
Elsősorban két fiú és lány felállásra gondolok.

2016. jún. 8. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehez volt osszehozni. Mi voltunk parban es harmadiknak kerestunk pasit. 3-4 megbeszelt randi nem jott ossze (nem jottek el, eltuntek, stb), az 5. sikerult.

Felejthetetlen elmeny volt ;P

2016. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen szerepre kerestetek fiút? Inkább passzívra kerestetek vagy nem számított?
2016. jún. 8. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, többször is. Tulajdonképpen nem volt nehéz összehozni, de akkor nem is kerestem pasikat hármasozáshoz, csak így alakult. Igazából két bi pasi volt a baráti körömben, akik egymással jártak, és mindkettőjüknek tetszettem. Nem akarom ragozni, egy házibulin, kicsit spiccesen felszedtek :D Felejthetetlen, varázslatos élmény volt számomra. Már csak nézni is őket, mert nekem bejön az ilyesmi, de velem is jól alakítottak :D Az egyik egy igazi szexisten volt, a másik meg nagyon érzékeny, érzelmes, gyengéd... Olyan jól sikerült az az este, hogy állandó harmadik lettem, és nem csak az ágyban. Imádtam, amíg tartott.
2016. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi még egy lányt vettünk be a feleségemmel és nagyon nehéz volt összehozni (folyamatos kifogások, eltűnések, halasztások stb...), de megérte mert nagyon jó volt, viszont azóta nem találtunk rá senkit sajnos.
2016. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az eropolis-on szoktunk harmadikat keresni,elég sűrűn összejön.
2016. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hm, igazából csak azért tettem fel a kérdést mert nem vagyok benne biztos, hogy mennyire tudnám élvezni velem azonos neművel a dolgot, ( pasi vagyok ), de gondoltam hátha volt valaki hasonló helyzetben, és akkora az a valaki, hármasban könnyeben és lazábban kiélhette bizonytalan biszex vágyait.
2016. jún. 9. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ha nem bánt akkor irigyellek titeket! (Ha újra kezdhetném 20 évesen, bármelyikőtök helyében szívesen lennék...)
2016. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
:)
2016. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

fiu vagyok és párhoz csatlakoztam a srácot avattam fel

Nagyon élveztük

2016. jún. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!