Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, ti bevállalnátok hármasban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti bevállalnátok hármasban?

Figyelt kérdés
Már régóta vágyam, hogy csinálhassam a pasimmal és bármilyen lánnyal. Talán az, hogy lánnyal lehetnék jobban izgat, mint a hármas. De félek elmondani a pasimnak, mert homofób és tuti szakítana. Csak az én pasim ilyen? Ti hogy álltok ehhez?
2016. febr. 8. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha a csajom benne lenne hogy bevegyünk egy nőt akkor nem rajtam múlna. :D
2016. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nőre nem lennék féltékeny, szóval szerintem belemennék. 25/F
2016. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak ennyi a vágyad.Ez teljesen normális.
2016. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

A legtöbb férfi nem úgy homofób, ahogy azt te gondolod.


Ellenezzük a buz-.iházasságot, a melegfelvonulást, az örökbefogásukat és hányunk attól ha két szőrös férfi csókolózik egymással.

De attól még szívesen dugnánk egyszerre két nővel, akik egymással is foglalkoznak közben.


22/F

2016. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Másik pasival nem lennék hármasban, de két nővel szívesen! F.
2016. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan hetero pasival nem találkoztam, akit nem izgatott volna két lány (főleg ha az egyik a párja). Én simán bevállalnám, de a páromat nem izgatja a női beszálló (férfit meg én nem szeretnék). Sokszor beszéltünk már róla, de szerintem nem lesz elmozdulás az ügyben. 34F
2016. febr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Belemennék,tetszene a dolog.Talán jobban izgatna a dolog hogy a páromat láthatom egy másik nővel mint hogy én lehetek kettővel.
2016. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!