Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok biszex (fiú bi) hármasb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok biszex (fiú bi) hármasban! Nem fura a fiútokat sráccal látni? Mi tetszik nektek a biszex hármasban?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Igen, fura. Biszex, két fiús hármas éppen ezért nem is vonz.

25/N

2015. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De volt rá példa, kipróbáltad?
2015. dec. 30. 15:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Más vélemény?:)
2015. dec. 30. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Bezzeg a ket lany egy fiu,az teljesen termeszetes!

Hat kepzeljetek ket meleg pitcsa ugyan olyan taszito ezert maradok a duonal....

2015. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Joe.38 ***** válasza:
3%
Elöttem szóló gondolatat osztom. Számomra a biszex azaz a biszex az a lény aki a b..u..zi..któl az AIDS t áthozó az a fajta akinek minden mindegy. Ló, szamár , kutya nő vagy pasi. Csak luka legyen bármire felizgul. Én ezzel úgy vagyok mindegy , hogy pasik b..u..zu..lnak vagy nők a b..u..zulás az b..u..z..u..lás.
2015. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Droid78 ***** válasza:
95%
Az előző párom ezt akarta, hogy lássa, hogy pasival is csinálom. Utána beazélgettünk a történtekről, és elmondta, hogy nagyon izgatta a látvány. Meg kíváncsiskodott nekem milyen érzés volt amikor a srác volt bennem.
2015. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon tetszene. Sőt. :) *-*
2016. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Évek óta próbálok párt keresni ahol a lány előtt szopom a fiút... :(
2016. febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Fura? Talán. Izgató? Nagyon! Nem tudnám megmondani miért, engem ez nagyon vonz! A két fiús hármas, de akár úgy is, hogy csak nézem. Két helyes bivel is szívesen lennék, de meleg srácokat is szívesen megnéznék, ha volnának, akiket izgat, vagy nem zavar, ha nézik őket.

Kicsit benne lehet, hogy én is bi vagyok, bár egy lányos hármas tizedannyira sem vonz, mint a fiús. Úgy alapból kb. 1000-ből egy lány kelti fel úgy istenigazából az érdeklődésemet, míg fiúkból kb.100-ból egy (aki tényleg nagyon ott van).

Nem tudnám megmondani mi, de a bi/meleg pasikban van valami, amit heteró pasiknál igen-igen ritkán fedezek fel.

2016. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!