Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagyok, de tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Több pasim is volt már, barátnőm még soha, mivel eddig egy lány sem vonzott sem érzelmileg, sem testileg. Pár hónapja megismertem egy lányt az egyetemről, akivel elég szorosan összebarátkoztunk, persze tudja is rólam, hogy meleg vagyok. Egy ideje már azt érzem, hogy a barátságnál talán erősebb dolog az, amit iránta érzek, de olvastam, hogy sok meleg fiú kötődik nagyon erősen egy lányhoz barátként, ezért könnyű összekeverni ezt az érzést a szerelemmel. Tegnap viszont nálam aludt, ilyenkor általában egymás mellett alszunk (elég nagy ágyam van), mivel ugye elég szoros baráti kapcsolatunk van, ez mindig természetes volt, át is szoktunk öltözni egymás előtt, ilyesmi. Reggel, amikor felébredtem, és ahogy a fiúknál ez lenni szokott, elég "merev" állpotban voltam, azon kaptam magam, hogy nem fiúkról fantáziálok, hanem a barátnőmet nézem, és arra gondolok, hogy milyen jó lenne most odabújni hozzá, megcsókolni, lehúzni a bugyiját.. inkább kimentem a szobámból a vécére, és "megoldottam" a dolgot, de azóta sem tudom magamban lerendezni ezt, neki nem beszéltem róla. Lehet, hogy valójában biszex vagyok, csak ez eddig nem jött elő bennem?

21/F


2015. dec. 12. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hülye?

Kérdező, előfordulhat, hogy eddig nem jött elő a biszexséged. Viszont a lányok nagyon ki szoktak akadni, ha kiderül, hogy a meleg(nek hitt) barát igazából hetero, vagy jelen esetben bi. Ha elmondanád neki, előtte puhatolózz, majd mérlegelj.

2015. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolkodom rajta, hogy hogy lehetne ilyesmit finoman felvezetni... Aki esetleg már átélt ilyesmit, örülnék, ha leírná!
2015. dec. 12. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
amit most leirtál ugyanezt szóról szóra mond el neki. Ha van a csajnak intelligenciája akkor felfogja h ez nálad egy varatlan dolog ami még soha nem fordult elő veled. Viszont szamolj azzal h nem biztos h jarna veled mert egy bi megunhatja a nőket aztán áttér egy srácra mert egyik nő sem tudja azt megadni neked amit egy srác.
2015. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

vagy bi vagy, vagy meleg.

én is hasonló vagyok, melegnek tartom magam, de nagyon vonzódok a lányokhoz érzelmileg. esetleg próbáld ki egy lánnyal, de ne vele, mert a barátságotok rovására is mehet és majd akkor meglátod, hogy tetszik e.

2015. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!