Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehet egy ismeretlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ismeretlen lányt megkérni, hogy csatlakozzon be harmadiknak?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata ilyen szituációból? Van egy kiszemeltünk, de nem tudom, hogy lehetne megközelíteni a dolgot. Inkább legyek lehengerlő, vagy óvatos? :)


26/N



2016. jún. 6. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Én rákérdeznék. Ha ismeretlen, akkor nincs igazából veszíteni való.

28F

2016. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Ahogy az elso irta igy igaz!

Amugy nehez dolog ez en is ebben szenvedek...

2016. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi, próbálok nem túl belecsapni a lecsóba, nem olyan a személyiségem sem. De azért konkrétan rékérdezek.

Érdekel Titeket a folytatás? :) Számoljak be róla, hogyan reagál?

2016. jún. 6. 14:01
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

1: baromi nehéz harmadikat találni, sok idő és energia és nagyon sok visszautasítás

2: legjobb ha a csaj közelít, mert ha pasi közeledik az sok embert elijeszt

3: legtisztább, ha már minden alapvető dolgot felvázolsz az illetőnek, képpel stb.

4: talán élőben könnyebb, bár élőben nem kell letámadni, igazából felhozni csak a dolgot és a részleteket interneten lerendezni, ezzel van ideje gondolkozni és átgondolni mit akar anélkül hogy stresszelnétek őt személyesen.

5: Ha mindenki benne is van, akkor sem megy egyik napról a másikra.


Mi interneten próbáltunk/próbálunk ismerkedni, feleségem tud ezekről, ő is megnézi a személyt ha találok valaki vonzót, de ő már nem akar kapcsolatot teremteni, az "legyen a férfi dolga", de az sokkal nehezebb.


Volt egy ismerős csaj, közös barát, akivel majdnem össze jött. Szexi, életvidám, nagyon nyitott a szexre (bár amikor arra fele ment a kérdés akkor azért halál vörös lett:) és kavargatás is volt. Már terveztük ezt+azt, sajnos mindig csúszott valami miatt (vizsga, menzesz, aggodalmak és a többi), és amikor már úgy nézett ki, hogy összejön akkor ő talált magának egy pasit akivel most is együtt van. Nagy szerelem stb. Felvetette, hogy legyen négyes, de nekünk a pasi nem tetszik.


Ismeretlen csaj már más kérdés. Egy, hogy ő akar e valami ilyesmit. Sokan fantáziálnak erről, de szerintem max 10-ból 1 menne bele és ő is csak akkor ha valami olyan a szituáció és a kiszemelt pár.

Amit tehetsz a jobb esélyért, hogy regisztrálsz ilyen honlapra, kiszemeled a személy(eket) és küldesz nekik egy rendes, részletes információt, egy olyat mint amilyet te is szívesen kapnál és ami felkelti az érdeklődésedet. Ebben kell valami extra és bizony képek (nem pénisz, de lássa, hogy kivel lenne dolga)


Lehet össze jön, de sajnos ha átlagosak vagy ne adj Isten átlag alattiak vagytok, lehet nehezebb. Mi is inkább valami extravagáns harmadikat keresünk, ha már lúd....

Nincs bajunk a sima pasikkal/csajokkal, mi is azok vagyunk, de ha már hármasozunk akkor legyen valamennyire különleges a harmadik

2016. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A lánnyal egyszer találkoztunk korábban lakásügyek miatt, szimpátia volt mindkettőnk részéről, de nem vagyok benne biztos, hogy ő is úgy, mint én. Szóval "ismer" minket, látta, hogy normálisak vagyunk... Nem vagyunk rusnyák, szóval akár össze is jöhet. Elvileg barátom látta, hogy tetszem neki, de ez lehetett a helyzet varázsa is.


Mindegy, szolidan rákérdezem, hogy nem barátkozás céljából van-e kedve találkozni. Nem egy spéci csaj, de nagyon aranyos, pont amilyen tetszik mindkettőnknek a pasimmal.

2016. jún. 6. 14:14
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy előttem is írták, nehéz erre ismerkedni. Az ilyen oldalakon szerintem a regisztrációk 80%-a kamu, aki meg nem annak már annyi a rossz tapasztalata a kamusokkal, hogy túl óvatos. Ha van kiszemelt az jó. Én így csinálnám:

Ha az ismeretség adott, jelöld ismerősnek egy közösségi oldalon írj rá, kérdezd meg, hogy van és amikor visszakérdez írd neki, hogy Ti is jól vagytok, csak nem találtok lányt harmadiknak. Ebből még könnyen visszatáncolhatsz ha a reakció nem olyan mint amilyet vártál, ha pedig relatíve nyíltan reagál, akkor nyugodtan vidd tovább a beszélgetést, írd neki, hogy rá nem tudnátok nemet mondani ha Ő is benne lenne a dologban és ha pozitív a válasza akkor már csak a szabályokat, elvárásokat, vágyakat kell tisztázni, de azt már úgyis hármasban. Ha pedig elutasító, akkor sajnos keresni kell tovább. Aki ezt nem tudja nőként bókként felfogni vagy nekiáll ítélkezni, annak úgy is kell.

2016. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az is gond ,hogy a pár aki keres egy lányt harmadiknak nem játszik tiszta lapokkal,mert engem már próbáltak meggyőzni aztán valahogy éreztem azt,hogy nem nő ír nekem,mert túl rámenős volt,persze annak adta ki magát.

Na jó gondoltam mindjárt kiderítem mi az igazság és írtam neki,hogy adja meg a telefonszámát és felhívom erre elkezdett mellébeszélni,szóval valószínűleg igazam volt.A lány miatt még benne is lettem volna ,mert amit írt magáról méreteket na hát már attól benedvesedtem:)

De mivel valószínűleg a párja kamuzott így tárgytalan lett a dolog.Ma már nem csinálnám,szóvak ne keressetek privátban.:)22/L

2016. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)


Korábban mi is próbáltunk 1-2 oldalt, de sajnos nem jött össze semmi. 2 lány reagált csak, de ő édes hármast nem akart, csak velem ketten, a másik pedig 4-est szeretett volna, vagy hármast úgy, hogy az ő párjukhoz vegyenek be engem. Plusz mivel én akartam keresni, egy csomó faszi megtalált, és alig győztem szűrni az érdektelen dolgokat. Így a nem túl jó tapasztalatok miatt, mi inkább távoli ismerősben gondolkozunk, akinél nincs vesztenivaló.


Annyit tudni kell, hogy korábban beszéltünk a lakásból adódólag facebookon, kellemes, közvetlen hangulatú üzenetek voltak.


Ráírtam most kedvesen, lazán, az üzenet végén azt írtam, nincs-e kedve nem barátkozás miatt találkozni velem. De vagy félreértette, vagy nem akarta megérteni direkt, mert azt válaszolta, hogy furcsán fogalmaztam, ha barátkoznék, szívesen találkozik velem. :) Na, 2. felvonás. Úgy izgulok, mint egy randi előtt. Tök jó lenne, ha összejönne. Már most begerjedtem, ahogy rágondolok. :-D Bocsi a nyersességért.


Drukkoljatok.

2016. jún. 6. 15:04
 9/15 A kérdező kommentje:

A francba. :(

Azt írta, értékeli, hogy őszinte voltam és bátor, hogy ezt megírtam neki, de nem vonzódik lányokhoz.


Ha valaki itt gondolkodik hasonlóban, írjon rám és egyeztetünk. DE CSAK LÁNYT keresünk. :)

2016. jún. 6. 15:07
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Kár, hogy nem jött össze. Sajnos mi is lányt keresünk, nem párt. Hajrá nektek! :)
2016. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!