Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyen most komolyan van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen most komolyan van?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó haverom.

Ezer éve ismerem, tudtam az összes szerelméről.

Biztos vagyok benne, hogy nem meleg.

Erre ma bevallotta, hogy, hát az a lényeg, hogy összejött egy 40-es fószerral és az kefélgeti és hogy teljesen oda van meg szerelmes a paliba.

1x éves a haverom.

Van ilyen hogy valakit megb sznak és ettől bemelegedik?


2016. máj. 23. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mar elotte is voltak biszec vagyai csak nem vallotta be.
2016. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*biszex
2016. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hazudta az összes szerelmét, hogy ne legyen feltűnő... de most ismerte be magának h meleg
2016. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen...én is ismerek ilyet...Fura, de valszeg a hajlam ott volt előtte is, csak kellett valaki aki előhozza...
2016. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem....igen ,van ilyen. Minimum biszex. Nem lehet bemelegedni, aki alapból nem vágyik erre, az nem hagyja ,hogy megb asszák..amúgy ha a barátod, elfogadod
2016. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!