Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányként kerültél már valamily...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként kerültél már valamilyen szexuális jelegű helyzetbe lánnyal, ha nem is feltétlen feküdtetek le egymással?

Figyelt kérdés

Pl strandon félreérthetetlenül néztétek egymást, mosolyogtatok a másikra, vagy egy buli forróbb hangulatában össze simultatok, esetleg egymás bugyijaba is ment a kotoraszas :D


De az is érdekel, hogy ha semmi hasonlót nem éltél át, hogy volt e benned vágy ilyesmire.


Kort is pls!



2016. ápr. 4. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

A buli hevében kicsit többet ittunk és a legjobb barátnőmmel elkezdtük egymást simogatni ott lent(bugyin kerezstül) ..., de semmi nem történt, mivel elég gyorsan észbe kaptunk, hogy milyen nagy hülyeséget csinálunk ...!

23/L

2016. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Lányként egyszer megcsókoltam egy lányt.

F 25

2016. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Egy-egy buliban volt már olyan hogy szemeztünk egy lánnyal, később cigizés közben beszélgettünk, vagy a pultnál, de mindig off volt a vége részemről. :D Nem bírom elviselni ezeket a 'vadászatokat'.

Bugyiban "kotorászás" nem nagyon volt egy buliban sem (fúj már, mindenki előtt? :D ) nagyon max olyan volt hogy egymáshoz simultunk, de azt is poénból...


Jelenleg fél éve vagyok együtt az első barátnőmmel, szuper minden, közös társaság által ismerkedtünk meg, nem buliban...


19/L (bi)

2016. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
én egyszer csókolóztam egy barátnőmmel, egy másikkal meg szoktunk simulósan táncolni 18/L
2016. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A tancoktatommal.

L/30

2016. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

buliban és ha van ágy akkor lefexünk,de nem volt így maradt a csók,bugyiban kotorászás (ez de rosszul hangzik)

és ki is nyaltuk egymást egy félreeső zugban.


utána összejöttünk...

20/L bi

2016. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!