Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A párom biszex, helyre akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszex, helyre akarja hozni a kapcsolatunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, van egy egyéves lányunk. Nemrég lebukott, nem is nagyon tagadott semmit. Alapból azt, hogy a férfiakhoz is vonzódik, el tudnám fogadni, de itt ennél több probléma van. 1: A kettős mérce...mert baromira féltékeny, én rá se nézhetek másra. 2: Szinte a kezdetektől fogva hazudozott nekem. 3: Nem hajlandó beszélni róla. 4: Néha úgy érzem, csak a gyerek miatt akar békülni. És 5: Félek, hogy egyszer teljesen elfordul a férfiak felé, és én nem fogok neki kelleni. Ilyen megtörténhet? Szerintetek működhet így egy kapcsolat? Alapból jó a szexuális életünk, heti 2-3 alkalommal. Talán azért nem vettem észre, mert kezdettől fogva ilyen volt, ergo így ismertem meg.
2016. márc. 29. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok.


Kedves kérdező.Lehet hogy egy picit elfogultan fogalmaztam,itt-ott.

De annak ellenére,hogy nyitott vagyok a szexualitás terén minden értelemben.

A biszexualitás az ami még nálam is kiveri a biztosítékot.

Vannak leszbikus,és meleg barátaim egyaránt.

Őket is úgy kezelem mint a hétköznapi hetero embereket.

S mivel szinte,napi,heti kapcsolatban vagyunk.Így sokat beszélgetek velük.

Sokszor felmerül ez a téma.Ami parázs vitákat szül.

Annyit azért érdemes hozzáfűznöm.Hogy akik a biszexualitás ellen vannak az említett barátaim közül.

Azok régóta monogám életet élnek.Konkrétan 3-párról van szó.

Az az egy pár,aki a biszexualitást támogatja,na ők a fiatalabb korosztály.Akik folyamatosan megcsalják egymást.

De ez csak az én tapasztalatom.

A fertőzés kockázata?

Vedd alapul,hogy a párod összefekszik egy bi-férfival,aki összefeküdt egy bi-nővel,és így tovább.Ami jelenesetben,keresztbe hosszába megduplázza az esélyeket.Hogy értsd hogy mire akarom a figyelmedet felhívni.

Elég ha a párodnak csak egy partnere van,aki fűvel fával kefél,s akivel a partnere kefél,azok is fűvel fával kefélnek,és így tovább.Ilyenkor nem merül fel benned? Hogy ki áll a veszély zóna közepén?

Bizony te! S hiába csak egy partnere volt a párodnak.De annak az egynek meg több tíz,ha a mellék vonalakat nézzük,akkor meg ki tudja hogy mennyi.A mai szexuális felvilágosultságot,és felelősségtudatot számításba véve,pedig a védekezés már nem divat.

Az alibi barátnő státusz,ez szerintem meg pont az amiben te vagy.Ezért sem értettem a kérdésed.Hogy akkor miért könyörögte magát vissza.

Most őszintén.Ha így állt volna eléd.Hogy szívem,kérlek maradjunk együtt.Mert ez nem derülhet ki,vagy még magam sem tudom teljesen felvállalni,vagy nincs társam akivel együtt élhetnék,vagy .....

Te azt mondat volna,hogy persze szívem,majd asszisztálok az új életedhez.

Ő azért könyörögte vissza magát,mert egy magányos ember (hiába vagy vele).Aki nem tudja hogy valójában hova tartozik.

Sajnálom ha egy kicsit elfogultnak tűnők.De egy férfi döntse el hogy hova húz.Meleg vagy hetero.


Még egy valami.Ez az utolsó utáni esély hozzáállás részedről.Meg egy végeláthatatlan beletörődés.Mert te bízol abban hogy meg fog változni.S egy nap csak te leszel az egyetlen aki számít majd neki.Ezért a gesztusért te nem kapsz majd semmit,sajnos.

S mivel,te azt a régi férfit akarod viszont látni.Ezért te mindent meg fogsz tenni,és mindenbe belefogsz menni.Hogy lásd azt a férfit,akibe te beleszerettél valaha.S egy nap rájössz majd,hogy semmi más nem maradt számodra,csak a reménykedés,az emlékek,és a gyermeketek.


Kívánom hogy legyél boldog,és hogy találd meg a helyes utat.S hogy ne legyen igazam semmiben.

2016. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Bocs hogy beleszólok. Az azért tiszta hogy a biszexualitás létező dolog, ha már ezen a forumon vagyunk.

A promiszkuitás is létező dolog,de a két dolgot nem kéne szerintem összekeverni.

2016. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hallgatok mindkettőtökre egy picit. És egy picit egyikőtökre sem. Adok neki egy esélyt, DE egyrészt keményen kell bizonyítania, hogy tényleg szeret és velem akar maradni, másrészt nem vagyok hülye.... Első körben full bizalmat adtam neki, amit sikeresen eljátszott. Így másodszorra már megvannak az eszközeim, hogy másodpercre pontosan tudjam, hogy hol van és mit csinál (mikre nem jó, hogy annak idején az én mailcímemre kértük az iCloud fiókját....), és ha csak egy méterrel arrébb hazudja magát, mint ahol van, akkor vége.
2016. ápr. 8. 14:19
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

04-29 06:10-A te életedben akkor ezek szerint.

Ismeretlen fogalom a bizalom. Primitív? Xaros két mondattal gondolod magad intelligensnek? Veled se állnék le beszélgetni. Vitázni meg végképp.Mert odáig el sem jutnánk.

2016. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!