Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A párom biszex, helyre akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszex, helyre akarja hozni a kapcsolatunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, van egy egyéves lányunk. Nemrég lebukott, nem is nagyon tagadott semmit. Alapból azt, hogy a férfiakhoz is vonzódik, el tudnám fogadni, de itt ennél több probléma van. 1: A kettős mérce...mert baromira féltékeny, én rá se nézhetek másra. 2: Szinte a kezdetektől fogva hazudozott nekem. 3: Nem hajlandó beszélni róla. 4: Néha úgy érzem, csak a gyerek miatt akar békülni. És 5: Félek, hogy egyszer teljesen elfordul a férfiak felé, és én nem fogok neki kelleni. Ilyen megtörténhet? Szerintetek működhet így egy kapcsolat? Alapból jó a szexuális életünk, heti 2-3 alkalommal. Talán azért nem vettem észre, mert kezdettől fogva ilyen volt, ergo így ismertem meg.
2016. márc. 29. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

5 pont közül vagy 3 miatt kapásból elválnék.


Egyébként a lebukás alatt arra érted h más férfivel volt? Az meg megcsalás is...egyértelmű lenne a döntésem.

2016. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy hátránnyal indulsz.S esélytelenül.

Mindent neki,semmit neked? Ez valahogy nem okés.

Jobban jársz ha elválsz.

2016. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólókhoz csatlakoznék
2016. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha valóban biszex nem fordul teljesen a férfiak felé.De biszexualitásról beszélgetni nagyon nehéz így,tudom.Pedig tisztázni kell.Ezért titkoljuk nagyon sokan,és érzed azt hogy hazudott. A kettős mérce elfogadhatatlan de ha tudnátok beszélgetni ennyi idő után őszintén egymással,még lehetne esély.A féltékenység annak jele is lehet hogy még magában sem igazán tisztázta a vágyait.De ha a korlátait át tudná lépni úgy gondolom jól járnátok.Pusztán a gyerek nem jó indok, ne legyen csak ő az oka a döntéseteknek.
2016. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, mindenkit felpontoztam, még ha nem értek egyet, akkor is. :D Alapvetően nekem se tetszik a megcsalás, de mivel ez egy olyan dolog, amit nem nagyon lehet irányítani, én meg ha megfeszülök se tudok fütyit növeszteni, elnéznék a külső kaicsolata(i) fölött, ha azok csak férfiakra korlátozódnak.

Egyetlen nagyon őszinte beszélgetésünk volt, amikor lebukott, azóta nagyon bezárkózik a téma előtt, pedig próbálom.

A gyerek miatt én se békülnék, hanem mert láttam az őszinte bűnbánatot rajta.

Kedves bvok! A kettős mérce nekem is az. :D Szóval, ha neki lehet, akkor nekem is...lányokkal. Így tartom fairnek. Ha a társkeresős profiljainak lehet hinni, biszex és szereti, ha nőként kezelik...ja és szeret nőnek öltözni, de az én ruháim nem jók rá. Amikor összepakoltam, és elmentem itthonról, azt mondogatta, hogy ez az ő betegsége, nem az én hibám. Pedig szerintem ez nem betegség, az én szememet is inkább a hazudozás csípte. Azóta együtt vagyunk, azt mondja, jó neki így kettesben, de nem tudom, egy év múlva is jó lesz-e neki. Ha valami megjegyzést teszek a témával kapcsolatban, elvicceli, vagy úgy tesz, mintha meg se hallaná, de utána 2x annyit ölelget. Pedig engem tényleg és őszintén érdekelne a téma. Gondolkoztam rajta, hogy veszek neki egy női ruhadarabot ajándékba, de erre meg is sértődhet, hogy viccet csinálok belőle.

2016. márc. 30. 09:34
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt látom hogy eléggé nyitottan gondolkodsz arról a témárol amiről a párod maga sem mer holott ő a hunyó.Persze neki kínos ez és igyekszik túlkompenzálni.A hozzáállásod jó ahhoz képest hogy sokunk milyen reakciót vált ki.Így van esélyetek valahogy ha nem is helyre hozni (mert ugyan olyan már nem lehet) de ujra gondolni a közös életet.Azért azt megjegyezném hogy ez a ruha fétis nem a biszexualitás sajátja.Ez már más.De ha neki ez tetszik miért sértené az ajándék?
2016. márc. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látom én is, hogy van még mit menteni, mert azelőtt is és azóta is kávéval ébreszt, van intimitás, és egyáltalán nem érzem úgy, hogy alibibarátnő volnék. Az ajándékra meg hiheti azt, hogy azért vettem neki, mert ki akarom gúnyolni vele. Pedig nem. Próbálom ártatlan kérdésekkel felhozni a dolgot, hátha alapon. Mert ugye úgy nem lehet semmit megoldani, ha nem beszélünk róla. Meg igazából egyszer kéne komolyan átbeszélni, és el lenne felejtve a dolog. Tegnap pl azt kérdeztem tőle, hogy próbáltam leborotválni a fenekem, de valahogy nekem mindig ott marad valahol egy kis "folt", és ő hogy tudta magának olyan szépen megcsinálni? Erre ő azt válaszolta, hogy öngyújtóval. Szóval képtelenség vele komolyan beszélni róla.
2016. márc. 30. 10:50
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha van türelmed ,akkor időtök van
2016. márc. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező:

Ez amit most teszel.Ezt úgy hívják,hogy megalkuvás.Ami a szememben az önámítást jelenti.

Leegyszerűsítve.Te elhiszed ezt a képmutatást? S el tudod viselni hogy egy farokkal rendelkező férfi.Akit nőként kezelnek,s akiibe te férfiként szerettél bele.Akár nap mint nap más más férfiak döfködnek,...be.

Azért a nyitottságnak is vannak ésszerű határai.

A gyereketek minek fogja hívni az apját?nénibácsi? Vagy ha az oviba elszólja magát.Hogy az én apukám is hord harisnyát,meg csinos szoknyát,szép cipővel.

Ezen gondolkodtál.


De ez a legkevesebb.Mert itt a fő probléma az hogy hazudott! Sajnos tapasztalatból tudom.Hogy amikor egy ember,ennyire kedves,nyájas,mindent megtesz.Csak hogy a kedvedben járjon.Ott húzódik valami a háttérben.

S hogy miért is merem kijelenteni hogy tapasztalatból mondom?

Mert már megéltem 45-évet s ezalatt,sajnos két jónak tűnő.De mégis hazug kapcsolatban voltam benne.

Persze én férfiként nyilatkozom.De az én életembe a két rosszz kapcsolat egyike.Pont a biszexualitás miatt ment tönkre.

Történetesen a volt kedvesem kezdett el lányok után kuncsorogni.

Ezzel nem is lett volna gond.

Mert egy eléggé nyitott férfi vagyok minden téren.Persze én csak a lányokat preferálom.S ezen nem is szeretnék változtatni.

Nálunk,a folyamatos partnercserék,és a hazudozás tette be a kiskaput.

A másik,meg sajnos az volt.Hogy egy idő után,már engem akart megváltoztatni.Mindig éppen az aktuális partneréhez hasonlítgatott.

Ezt én megelégeltem.S ultimátumot adtam neki.

Amire kaptam a be nem tartott ígéreteket.

De sajnos semmi nem változott.Ráadásul egy idő után,már rajtakaptam,azon hogy nem csak lányokkal csal.

Hanem hármasozik,párokkal.


Szerintem,jól gondold meg az együtt maradást.Mert ez ha így marad.Akkor sok meglepetés,és hazugság fog majd rád várni.

Még egy dolgot azért nem értek.

A biszexuális férfinál fokozottabb a fertőzés veszély,mint egy heterónál.Ez téged nem zavar? Hogy bármikor megfertőzhet téged?Mert ugye te azt mondtad.Hogy elnézel a kapcsolatai felett.Tehát bármikor,bármennyi partnerrel?

A másik meg hogy téged korlátoz? Neki meg szabad a pálya? De sajnos alibi barátnő vagy.S az intimitással és a kedvességgel csak ámít.Mert ezzel tud téged megvásárolni.Sajnos! Ezt hívják úgy hogy rafináltság.

Nagyon butus vagy ha ennek bedőlsz.

2016. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves 9!

Gondolod, hogy majd a gyerek előtt fog szoknyában parádézni? Majd ha elég érett lesz hozzá, vagy ha az apja úgy akarja, felvilágosítjuk a helyzetről. De fix, hogy nem oviskorban fogjuk!

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolatba az fér bele, amit a két fél beenged. Nem az azonos neművel való érintkezés miatt magasabb a rizikó, hanem a viszonylag sok partner miatt. Ezt azért gondold át még egyszer!

Engem egyszer lehet becsapni, többször nem. Az első hazugságnál repülni fog, szóval nem hagyom, hogy még egyszer madárnak nézzen. De szerinted nem érdemel még egy esélyt az, aki egyszer hibázott? Rossz döntés volt, hogy nem bízott bennem annyira, hogy elmondja, de valahol ebben benne van az is, hogy nem tudta, hogyan reagálnék.

Nem érzem megalkuvásnak, hogy próbálok javítani azon, ami elromlott. Ezért van mostanában a sok válás, meg csonka család, mert ami sz@r, az megy a kukába, majd lesz új. (Nem mondom, hogy nincs válóok, de van, amin érdemes dolgozni.)

Nem próbál már korlátozni, és bár nincsenek ilyen ambícióim, azért nyitva hagytam magamnak egy kiskaput. Lehet hülye vagyok, hogy adok neki még egy utolsó utáni esélyt. De ha nem meleg, "csak" biszex, még működhet egy kapcsolat. Csak azt tudnám, ha szerinted csak alibibarátnő vagyok, minek könyörgött, hogy maradjak? Maradhattunk volna annyiban, hogy megcsalt, szétmentünk, a nagyérdeműnek meg a többiről nem kell tudni...

Tényleg nem kötekedésből kérdezem ezeket, és nem is akarom mindenáron, csak szeretnék látni minden lehetőséget.

2016. márc. 30. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!