Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnám rávenni barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni barátnőmet?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám rávenni barátnőmet egy közös maszturbálásra?

régóta vonz a dolog, nem egymásnak csinálni hanem egymás mellet saját magunknak. 20/l



2016. márc. 28. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Hogyan tudnám rávenni a barátnődet meg téged egy triciklire? Hooooogy?
2016. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha hetero a bnod akkor sehogy!

Ez egyertelmu...

L/30

2016. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem valamilyen biszex hajlama van, hiszen párszor szokta említeni hogy milyen lehet lánnyal, de komolyan sose beszélgettünk róla
2016. márc. 28. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát mikor kettesben vagytok, kezdj neki, hátha csatlakozik.
2016. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ha esetleg nem szeretné.. nem szeretném elrontani a barátságot ezzel. esetleg olyan nem tud adni tanácsot aki már próbálta ezt barátnőjével?
2016. márc. 28. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok de tudom, hogy a nők sokszor nem direkten kommunikálnak, nehogy kínos helyzetbe kerüljenek. Ha említette előtted, akkor eléggé közvetlen lehet a kapcsolatotok és lehet ő is utalni akart erre. Hallottam már lányismerősömtől sztorit akit szintén meg akart csókolni a barátnője és így utalgatott rá.


Szerintem valamikor kezdjetek piálni és mondd el neki röhögve, hogy most legszívesebben magadhoz nyúlnál mert egy pasi jár a fejedben. De lehetsz bátrabb is akár és direktben is megkérdezheted. Ha tényleg jó kapcsolatban vagytok akkor nem fogja zavarni a dolog.

2016. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány ismerősöm mondta hogy minden lányban van biszex hajlam. :)


Ha már utalgatott is rá ezzel a " milyen lehet egy lánnyal" akkor biztos hogy ő is szeretné. :D

2016. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Poénra bekérdeztem ! Bejött !

Tedd fel a kérdést neki is.

2016. márc. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

???

Bejött??

2016. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!