Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne rávenni a barátnő...

Hogy lehetne rávenni a barátnőmet és a családját, hogy a Fideszre szavazzon legközelebb?

Figyelt kérdés

Sok-sok éve ismerjük egymást.

Régebben a gyerekeire is vigyáztak, amikor ők elmentek a kettesben nyaralni.

Családi vállalkozásunk van, főleg a férjem viszi, én csak besegítek, emiatt van szabadidőm.


12 éve vagyok a Fidesz helyi aktivistája.


Talán 1 éve kezdődött, azóta egy kicsit haragszom rá.A 2014-es országgyűlési választásokon nem a Fideszre szavazott.

Pedig jóban-rosszban mellette voltam, megvigasztaltam, amikor veszekedett a férjével.

Tudja, hogy milyen fontos nekem a párt, erre cserbenhagy.

Pedig vagy százszor megmondtam neki, hogy Jobbikra való voksolás csak szavazatpocsékolás, olyan, mintha a baloldalra szavazna.

Ugyanis, azt a pártot meg a baloldalt külföldi nagyhatalmak irányítják.

A Fidesz viszont igyekszik szuverén, független és szabad Magyarországot teremteni.Az ő programjuk az egyetlenegy járható út, de nincs egyszerű dolga, mert ezek fúrják jobbról is meg balról is.Sokkal jobb lenne, ha nem léteznének és nem akadályoznák azokat, akik tenni akarnak az országért.


Hogyan téríthetném jobb belátásra?



2015. ápr. 6. 17:25
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
A kérdést komolyan gondolom, az egész valóságos.
2015. ápr. 6. 17:32
 2/28 anonim ***** válasza:
50%
A KGB szakemberei hipnotizálással rá tudnák venni őket, hogy a Fideszre kell szavazni.
2015. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Beh, ennyire béna trollkodást ritkán látni itt is, pedig ez nagy szó :|
2015. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Ha te valakire azért haragszol kicsit mert nem a Fidesz-re szavazott akkor nem vagy normális. Kezeltesd magad!
2015. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
Egy pillanatra már elhittem, hogy komolyan gondolod. Ennyire hülye ember nem létezik, aki az emberi kapcsolatait ilyen szinten alárendeli a pártnak.
2015. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

Ha pedig valódi kérdés, akkor sehogy. A barátságba ne vidd bele a politikát, mert könnyen rámehet a barátságod. Inkább foglald el magad valamivel, esetleg dolgozz és akkor talán kipukkan egyszer a narancssárga lufi. Vagy a te férjed vállalkozása is sorra nyeri a közbeszerzéseket vagy esetleg egy trafik a vállalkozás? Mást nem tudok elképzelni.

Még hogy az egyetlen járhatatlan út? Kérdés, hogy mi a cél...

Remélem jól laktál :D

2015. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem tudja, hogy haragszom rá.

Nem is mondtam neki.


Viszont szoktam célozgatni, hogy legközelebb a helyes pártra szavazzon.

2015. ápr. 6. 17:39
 8/28 anonim ***** válasza:
64%

A Fideszt vedd rá, hogy élhető országot teremtsen, és ne az oligarchákat támogassa! Ne stadionokat építsen, hanem az egészségügyet hozza rendbe.

Ne a haverok kapjanak földet, állami megrendeléseket, hanem azok, akik munkahelyet is teremtenének.

Ne találjon ki állandóan új adókat, akkor működhetne a gazdaság.

Ne Putyin fenekét nyalja Orbán, hanem demokratikus államot teremtsen.

Ha a barátnődék látják, hogy az ország nem csak propaganda szinten, hanem valóban élhetőbb lesz, akkor nem kell rábírni, hogy a Fideszre szavazzon.

2015. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

Ilyen szöveget utoljára az '50-es években készült filmekben hallhattunk.

"Tudja, hogy milyen fontos nekem a párt..." :-)


Elvtársnő! Ha nem vagy képes meggyőzni a nyilvánvaló tények ismeretében a szektás barátnődet, az csak arról tanúskodik, hogy nem vagy ideológiailag elég képzett.

Bízd ezt szakembereinkre! Az AVH-ra (bocsánat, AH - Alkotmányvédelmi Hivatal) mindig számíthatsz.

Addig is marad a duma bojkottja - ne beszélj vele!

2015. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%
Ha ezt komolyan írtad, nagyon sajnálom a barátnődet, amiért ennyi évet rád pazarolt. Az égvilágon senkit nincs jogod győzködni. Magadat pedig tényleg kezeltesd.
2015. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!