Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne rávenni a barátnő...

Hogy lehetne rávenni a barátnőmet és a családját, hogy a Fideszre szavazzon legközelebb?

Figyelt kérdés

Sok-sok éve ismerjük egymást.

Régebben a gyerekeire is vigyáztak, amikor ők elmentek a kettesben nyaralni.

Családi vállalkozásunk van, főleg a férjem viszi, én csak besegítek, emiatt van szabadidőm.


12 éve vagyok a Fidesz helyi aktivistája.


Talán 1 éve kezdődött, azóta egy kicsit haragszom rá.A 2014-es országgyűlési választásokon nem a Fideszre szavazott.

Pedig jóban-rosszban mellette voltam, megvigasztaltam, amikor veszekedett a férjével.

Tudja, hogy milyen fontos nekem a párt, erre cserbenhagy.

Pedig vagy százszor megmondtam neki, hogy Jobbikra való voksolás csak szavazatpocsékolás, olyan, mintha a baloldalra szavazna.

Ugyanis, azt a pártot meg a baloldalt külföldi nagyhatalmak irányítják.

A Fidesz viszont igyekszik szuverén, független és szabad Magyarországot teremteni.Az ő programjuk az egyetlenegy járható út, de nincs egyszerű dolga, mert ezek fúrják jobbról is meg balról is.Sokkal jobb lenne, ha nem léteznének és nem akadályoznák azokat, akik tenni akarnak az országért.


Hogyan téríthetném jobb belátásra?



2015. ápr. 6. 17:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
Ja az autópályák hossza meg a rendszeres locsolás miatt nőtt meg 2010 előtt hozzáteszem valószínűleg feleannyi pénzből amennyiből a fidesz épít és ott is ment zsebre rendesen még így is.
2015. ápr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 qqqxxx ***** válasza:
42%
Ez a kerdes nyilvan kitalacio, viszont sajnos nem all annyira tavol a realitastol, ugyanis en tudok olyan esetrol, ahol ket baratno, akik gyermekkoruk ota ismerik egymast azert vesztek ossze, es tobb eve nincsenek beszeloviszonyban, mert az egyik neheztelt a masikra, amiert nem a fideszre szavazott, hanem az mszp-re, vagy mit tudom en, a lenyeg, h nem a fideszre, es ezert mar nem volt o tarsasag szamara....szomoru, ez az uj magyar valosag...
2015. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%
Jedi elmetrükkel.
2015. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdezö! Tipikus fideszes vagy!

1: Honnan tudod, hogy kire szavazott? Megkérdezted töle? És akkor nem égett a képeden a bör, hogy ilyent teszel?

2: Azt elmondhatod neki, hogy szerinted a fidesz miért olyan nagyszerü, de te befolyásolni akarod!!!!! Korlátozni azt a kevés szabadságát amit még a pártod nem vett el töle!!!! Nem érzed ennek az aljasságát?

2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 szántóvető ***** válasza:
42%
gyakorolj rá nyomást,fenyegesd meg hogy elteszed láb alól ha nem a királyra szavaz legközelebb.egy fanatikus fideszes bármire képes a cél érdekében.
2015. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
40%
Próbáld Wartburg szerelés közben rávenni, akkor sokkal nyitottabbak az emberek, és ha még pálinkázol is vele közben akkor biztosan meg tudod győzni.
2015. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit unalmas már ez a liberális trollkodás.
2015. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
37%
Úgy hogy mond meg neki, hogy a mutyizásból jól lehet élni, és ha nyaljatok Orbánéknak, talán nektek is jut majd egy jó kis földterület, vagy egy trafik!
2015. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!