Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív fiuk ti egy kezdő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiuk ti egy kezdő passzívot vagy inkább egy tapasztaltabb passzívot dugnátok szívesebben? És miért?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
én kezdő passzívot, mert sokkal szűkebb; ha van ilyen srác, akkor írhat nekem privátot :D
2016. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó.akkor mindegy
2016. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert kezdő passzívként nehéz megfelelő partnert találni.
2016. márc. 16. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam fiúval, így kezdő vagyok,de kimondottan az aktív szerep érdekelne. Szívesen szopatnék és/vagy dugnék fiút kíváncsiságból. Én inkább a kezdő passzívot választanám, mert ahogy mondtam én is kezdő vagyok :D


25F

2016. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ha egyszer kipróbálnám egy pasival, kíváncsiság miatt, akkor tapasztaltat választanék. Valahogy nincs kedvem egy hasonló kezdővel csinálni aki szintén nem tudja mit hogy.

Érdekes ha kipróbálnám akkor inkább passzívnak látom magam, nem tudom miért, akkor meg szerintem nagyon fontos a tapasztalt aktív.

2016. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Tapasztaltat elsősorban, a nemi méretem miatt.

Aki tudja mi az hogy legnagyobb vastagság 4,8 centi, és van aki elég sokat be is tudd fogadni, ha mind a ketten tudjuk hogy csináljuk a 19 centiből.

2016. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!