Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik azért mennek bele meleg kapcsolatba mert nem tudnak nőt szerezni maguknak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, a szexuális vágy elég erős, nem lehet elnyomni. Lehet rá kell vezetni az ilyen embert, mert magától nem fog pasikat keresni, de szerintem mindent lehet. Sok-sok tapasztalattal azt mondom ezek a skatulyák csak a fejekben vannak. Láttam én már tök nő meleget aki megváltozott egy lányért, láttam heterot aki egy hármasért házaspárral belement ebbe abba, láttam ful meleg utáló hetero srácot aki részegen le is kapta a bi haverját. Egy kommandós haveromat idézve, minden agyban dől el, mindenki rávehető mindenre vagy így, vagy úgy (alkohol, kilátástalan helyzet, pénz). Soha ne mond, hogy te soha, mert tudok olyan szitut amikor bármit bevállalsz...
2016. márc. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az adta az utolsó lökést, hogy a házasságomban már semmit sem kaptam. Nőről pedig hallani sem akarok egy jó ideig, elég volt belőlük.
2016. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen akkor sincs. Akik azt írják hogy van, azok biszexuálisok voltak mindig is. Egy ember akármekkorát is csalódik, akkor sem fog a másik nemhez vonzódni, ilyen nem létezik. Jó lenne már, ha ezt a hülyeséget elfelejtenénk végre. Egyébként nem tudom mi olyan bonyolult, vegyünk egy egyszerű példát:

Van egy férfi, akinek a pénisze a nőkre áll fel, a férfiakra nem. A nőkhöz vonzódik, ezért a férfiakhoz képtelen akárhogy is hozzáérni, mivel se nem homoszexuális, se nem biszexuális. Az ilyen szerintetek hogy lenne képes "egy-két" szakítás után inkább férfiakkal együtt lenni? Nem veszitek észre, hogy egyikőtök magyarázata sem ésszerű. Azok akik egy idő után ilyen ürüggyel mégis a másik nemhez fordulnak, azok sosem voltak heteroszexuálisok, fogadjátok már el, akármennyire is fáj. Ők legfeljebb biszexuálisok voltak mindig is. Nincs mit szégyellni ezen.

2016. márc. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pedig van így! Undorítónak tartottam 40 éves koromig. Aztán egyszer minden megváltozott,igaz nem egyik napról,a másikra
2016. márc. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát persze, én meg ezer évig utáltam a pacalt, aztán egyszer csak megszerettem...... lópikulát, mindig is szerettem a pacalt :D A sütőtök az egyetlen, amit nem eszek be. Bocsaánat, egyszer megettem, de nem jó szájízzel, csak a főbérlőm olyan kedvesen kínálta, gondoltam, hogy egye-fene, túl fogom élni, megkóstolom megint a sütőtököt. Akkor sem jött be, de lenyeletem :D Amúgy bi vagyok, igaz, már 6 éve nem voltam sráccal, mert már azóta bejövök a lányoknak és nem hiányoznak a fiúk :) De nem úgy jött a dolog anno, hogy "egyszercsak" :) Olyan nincsen :)
2016. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megízleled a sütőtököm,és rajongani fogsz érte hitetlen
2016. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!