Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik azért mennek bele meleg kapcsolatba mert nem tudnak nőt szerezni maguknak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Vannak, a Csillagban .
2016. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Nem hiszem.

Valamilyen nőt biztos tudna szerezni. Annyi ramaty van.

2016. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
én meg azt mondom hogy vannak. tudok is ilyet. egyik ismerősöm pont ilyen. a nőknél nincs semmi sikerélménye, és pasiknál probálkozik. sokat csalódott. természetesen eredetileg isd volt vonzalma a férfiakhoz is.
2016. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem ferfiakhoz soha! Nem volt meg nom de sose mebnek ferfiakhoz inkabb a halal!
2016. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem anno pont így volt :)
2016. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mikor fasírtban voltam,a feleségemml,akkor próbáltam ki elsőre
2016. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Engem azért szopat egy pasi, mert a felesége nem szeret cumizni. Így mindketten jól járunk :)
2016. márc. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez most komoly? Ha valaki férfi létére lefekszik férfiakkal, és nincs ezzel problémája, az nagy valószínűleg meleg. Heteroszexuális férfi nem lenne képes ilyesmire, akármekkorát csalódott. Nem is értem egyébként ezt a dolgot. Hallottam már olyat is, hogy nő csalódott a férfiakban, ezért leszbikus lett... hát nem tudom erre mit mondjak. Most komolyan, ha valaki csak az egyik nemhez vonzódik, akkor az hogy lenne képes lefeküdni a másikkal, csak mert az egyikben csalódott? Nem tudom aki ilyeneket mond, annak mi játszódik le a fejében, de hogy tuti nem volt sosem heteroszexuális, az is biztos - maximum biszexuális. Egyébként én meleg vagyok, és annak ellenére, hogy nincs túl sok pozitív tapasztalatom ezen a téren, nem lettem heteroszexuális. Szóval szerintem hülyeség az egész felvetés.
2016. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tévedés! Ezt ma mondod,nézd meg 20-30-40 év múlva magadmés a trampli feleséged!
2016. márc. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
van
2016. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!