Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg szaunában hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg szaunában hány pasival szoktatok intim kapcsolatba kerülni?

Figyelt kérdés
Egy délután-este alatt

2015. nov. 25. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
20-25
2015. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Minden szauna meleg, de nem minden meleg szauna. Ha hideg volna, nem szauna vóna', hanem hűtttőszekrény és úgy hívnák, hogy HŰTŐ. NOOORMÁLIS?


Kekeckedést félretéve nem hallottam még arról, hogy lenne kifejezetten homoszexuális férfiak számára fenntartva. Tényleg van ilyen, úgy értem kedves kishazánkban? Érdemi választ a kérdésre nem tudok adni, lehet hurrogni-durrogni, ám véleményem szerint nem a szexuális élvezetért jár az ember szaunába, szexuális beállítottságtól függetlenül.

2015. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2-es! Igen van kifejezetten ilyen, hogy meleg szauna. És részben gondolom a szexuális élvezetkért járnak oda, főleg, hogy vannak például külön kabinok is kialakítva a privát együttléthez. De sajnos én sem tudok válaszolni a kérdésre, mert még nem volt szerencsém a dologhoz. De nem hiszem, hogy kezdőként 1-2 embernél többel kikezdenék. :D
2015. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Válaszolni nem tudok, bocsánat. De holl van ilyen szauna?
2015. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sauna 69-ben Igen volt már 19f
2015. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kb 8-10 et de csak gumival és csak akítvként...
2015. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jövő héten tervezek menni 69-be egyik délután
2015. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!