Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mit akarhat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? Barátkozni vagy töbről van szó?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 26 éves lányal egy közösbarátunk álltal.Az már biztos hogy bejővünk egymásnak.Tegnap elhívott talira söröztünk beszélgettünk hülyültünk szóval el voltunk.Fb keresztül is flőrtőlgetünk egymásal viccelődünk.Én úgy gondolom itt többről van szó mint egyszerű barátkozásról.Meg elmodd olyan dolgokat amikről eddig csak selytettem de most már biztos....Ebből több is lehet?El merjem hívni egy randira?
2016. febr. 12. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szerintetek mit akarhat? Barátkozni vagy többről van szó?

Megismerkedtem egy 26 éves lánnyal egy közös barátunk álltal. Az már biztos hogy bejövünk egymásnak. Tegnap elhívott talira söröztünk beszélgettünk hülyültünk szóval el voltunk. Fb keresztül is flörtölgetünk, egymással viccelődünk. Én úgy gondolom itt többről van szó mint egyszerű barátkozásról. Meg elmondd olyan dolgokat amikről eddig csak sejtettem de most már biztos.... Ebből több is lehet? El merjem hívni egy randira?

---------------------------------------

Szerintem írd ki a kérdést jó helyesírással.

Hívd el randizni. És tanuljatok nyelvtant együtt! Akár "franciát" is!

:-)

2016. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na figyelj!

Nem kötöszködésre van ez a oldal.

Ha nem tutsz értelmesen hozzá szólni inkább maradj csendben.

2016. febr. 12. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!