Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek akarhat egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat egy nő csak barátkozni egy pasival?

Figyelt kérdés
Mármint úgy magától, nem azért, mert a pasi bepróbálkozott volna nála, és így akarná nem megsértve visszautasítani.

2015. júl. 1. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Miért ne akarhatna?

2015. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annak az apropóján merült fel a kérdés, hogy mi férfiak viszonylag ritkán akarunk csak barátkozni egy nővel, inkább vagy párnak is akarjuk vagy eleve nem kerülünk közel hozzá.
2015. júl. 1. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam minden ismerkedés barátkozással indul, aztán vagy lesz belőle több, vagy nem. Tehát a legelején nem tudom eldönteni, hogy barátnak akarom az illetőt, vagy többnek, ahhoz jobban meg kell ismernem, hogy el tudjam dönteni.
2015. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod. :)
2015. júl. 1. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
# 3 vagyok, és továbbgondolva az is számít azért, hogy a férfi hogyan viszonyul hozzám. Ha érezteti velem, hogy nőnek tekint, akkor azért lényegesen könnyebben alakul ki szikra a barátkozásból. Tehát nem csak én döntöm el, hogy mi lesz az adott kapcsolatból, hanem kettőnk "kölcsönhatásán" múlik, hogy mit hozunk ki egymásból.
2015. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ethoc válasza:
Nekem az osszes ismerosomnek vannak mindket nembol szarmazo baratai, es ez szerintem igy is kene, hogy normalis legyen. Az en no barataimmal el nem tudnek kepzelni semmi egyebet, es nyilvan ok se velem.
2015. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én szoktam. Bár tény, hogy a legtöbb esetben megtetszett utána a pasi, de van, aki később sem jött be.
2015. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, akarhat. Ez a friendzóne értelme...
2015. júl. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!