Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők, foglalkoznátok egy 40-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, foglalkoznátok egy 40-es biszex nővel, aki most kezd ráeszmélni, hogy nem hetero?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 19:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

házassal nem...

én is bi vagyok, de jelenleg sajnos lánnyal még ki sem próbáltam, pasival is 2, amiből egy 6 éves kapcsolat volt..

soha nem csalnám meg a páromat és más kapcsolatba sem szállnék be harmadiknak, akkor sem ha tudja másik fel is meg minden, mert nekem ez szent dolog

2016. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom mi ebbe a k..va nehéz hogy eldöntsd, mindenki érzi h pasikra vágyik vagy csajokra... olyan nincs h "nem tudom" kikről álmodozol..?!
2016. jan. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ha meg nem mered magadnak se felvállalni az meg nem a mi bajunk, mit kezdjünk vele, hiába vonzódsz esetleg a nőkhöz is, ha letagadod akkor minek kérdezel bármit is
2016. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Igen ezért szeretnék a ti eseteitekről hallani, ki mit érzett? Honnan tudtátok hogy leszbik, illetve biszexek vagytok? Csak tetszett egy lány.. és?


Na mert amikor az első pasival voltam az életemben, akkor én sem tudtam elképzelni, hogy mi lesz és hogyan, illetve hogy valaha is fogom tudni a számmal kényeztetni... utána már tudtam ;)

A másik dolog, hogy sok, nagyon sok ellenérzést traktál(t) belénk a társadalom. Nem volt szabad 20-25 évvel ezelőtt csak úgy pasizni, csajozni... legalább is nekünk, a mi családunkban, még ha nem is volt tabu téma a szex, de mi pl sosem láttunk ölelkező, puszilkodó szülőket. Azt meg tudtuk, hogy ami "nem természetes" az undorító, és tabu... mi így voltunk nevelve!

Szegény nagymamám, mérget vennék rá, hogy leszbikus lett volna ebben az időben. Az Ő véleménye a férfi testről az, hogy nincs benne semmi szépség, semmi izgalmas, bezzeg a női test...!!! Tele volt a lakása meztelen női szobrokkal, olykor becézgette is őket, miközben porolgatta. Azt is elmondta, hogy nem tudja mitől vannak a nők úgy feldobva a szextől, Ő 50 év házasság alatt sosem élvezte a szexet.. Szóval... ahogy nevelve voltunk...

2016. jan. 6. 13:13
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ez érdekes történet kérdező. Nálunk anyán érzem, hogy legalább biszexuális. Feltűnően megnézi a nőket mindig. Egy számítógépet használunk és észrevettem, hogy leszbikus párok képeire keresett rá, vagy csak szimplán aktfotós nőkre. (nem kutakodtam utána, hanem észrevettem amikor megnyitottam a böngészőt) Biztos vagyok benne, hogy ő nem csak mint "női szemmel" nézi. Apával már régen elváltak, de viszont nem tudok róla, hogy lenne kapcsolata nővel.
2016. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
15-os, teged mennyire zavarna, ha anyukad biszex lenne? Mennyire jo es oszinte a kapcsolatotok? Megtudnad Te kerdezni anyudat? Es O szerinted hogyan fogadna ezt a kerdest?
2016. jan. 6. 19:39
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
15. vagyok. Egyáltalán nem zavarna, hogy biszex. Örülnék a boldogságának, ha összejönne valakivel. :) Nagyon jó a kapcsolatunk, de igazság szerint annak örülnék inkább, ha ő mondaná el nekem.
2016. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azert ezt egy szulonek, nehezebb elkezdeni... (magambol indulok ki) ha egyszer kiderul, hogy tenyleg biszex vagyok, ahogy azt sejtem, nem biztos, h elfogom tudni mondani a gyerekeimnek...
2016. jan. 6. 21:54
 19/22 anonim válasza:
100%

Az én családomban semmi ilyen hajlam nincs, én mégis biszex vagyok. Anyám elég nehezen fogadta, még most is azt mondogatja, hogy ez csak átmeneti "agybaj". :) Egyébként 20 éves lány vagyok. Élvezem a szexet pasikkal, de valahogy a lányokkal jobban és inkább egy szép nőt tudok magam mellé elképzelni, mint egy férfit. Sajnos eddig több pasival volt dolgom, de ezen szeretnék változtatni. És a kérdésedre visszatérve igen, én foglalkoznék veled. Egyik válaszolónak igaza volt, én is szeretem az idősebbeket :)

Már vagy 5 éve nem csak srácokat nézegetek.

2016. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Azt hogy anyukád miért gondolja hogy agybaj, értem, de nem értem meg. Mikor a fiam elmondta nekem, h a fiúkat szereti, örültem neki, hiszen kiskora óta sejtettem... más most mint a többi fiú :) szó szerint :)

Szóval tudtam, csak nem sejtettem ;)

És én így szeretem őt, ilyennek, amilyen. Kedves, figyelmes, érzékeny... kevés ilyen fiút ismertem, ismerek, mint Ő. Ne is változzon meg, maradjon Önmaga.

Te se változz meg, és édesanyáddal beszélgess erről sokat, hozd fel neki a témát ha kell egy nap többször... Nem tudom kávéztok-e, vagy dohányoztok_e, esetleg isztok_e néha valamit, egy egy sört, vagy valami mást... Szóval mondd anyukádnak, hogy jöjjön és üljön le veled beszélgetni egy kávé... stb társaságában. Mondd el neki, hogy szeretnéd, hogy ha büszke lenned rád, hiszen nem attól leszel más ember, hogy kivel, mit csinálsz az ágyban...


Hidd el megéri.


Mondom én... nálunk csak a párom tudja ezt és mellettem áll 200%-osan. Sőt... támogat mindenben. A fiammal megtudom ezt beszélni, de a lányommal... hát... nem tudom. Tőle tartok ilyen témánál.

2016. jan. 7. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!