Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti foglalkoznátok ezzel vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti foglalkoznátok ezzel vagy nem?

Figyelt kérdés
Érdekelne titeket ha a barátnőtök facebookon rákeres más pasikra? Megemlítenétek neki hogy "ki ez"? vagy nem foglalkoznátok vele?
2015. szept. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem szabad ilyennel foglalkozni! Egyszeruen add a szajaba a nemes testreszed. Es elvezd. N
2015. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Persze hogy megemliteném

Ha nem szólok akkor nem érdekel de akkor a csaj sem hogy mit csinál ergo a csaj sem érdekel.

érted?

2015. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kit értesz más pasik alatt? Néha valami kapcsán eszembe jut egy két régi ismerősöm és rájuk keresek, megnézem mi van velük, merre jártak mostanság, ki az új csajuk stb..


Egyszer kétszer ha barátom épp elkapja ezt, akkor persze megkérdezi, hogy ki az akit épp nézek, én meg válaszolok.

Ugyanígy én is megkérdezem, ha látom, hogy valakit néz. Bár én nem csak a csajokra szoktam rákérdezni, hanem a srácokra is.

2015. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre nem megrögzöttségből és féltékenységből kérdezzük ezeket, hanem mert kíváncsiak vagyunk.


Ha köszön valakinek az utcán, utána mindig megkérdezem, hogy ki volt az.

2015. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:
100%

Ritkán csinál ilyet, és is.

Néha megkérdezzük egymást, ki az, miért érdekes, többnyire nem.

Ahogy #1 írta: nem kell ezzel foglalkozni. Mi összetartozunk, az elég világos.

2015. szept. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bízol benne vagy sem? Nyíltak vagytok egymással vagy sem?

Én csupuán hím nemű barátokkal rendelkezem lány létemre. Ez a áromat iszonyatosan megviselheti, neki meg már volt egy pár füllentése (mondjuk nem lányokkal kapcsolatban) így én megadtam neki a jelszavam ő megadta az övét. Nem dugdossuk egymás elől a profilunk vagy a telefonunk. Mindenki megnézhet bármit, és kérdezhet. Szerintem ez abszolút korrekt, és ezzel együtt sem léptünk be soha a másik profiljába, és nem nézzük folyton a másik gépét, vagy telefonját, de ha esetleg kedvünk tartja bármikor olvasgathatunk, nézegethetünk.

Én tudom, hogy neki nehéz, hogy a barátaim ellenkezőneműek, nekem megehéz a régi füllentések miatt.


Problem solved.

(Persze ez csak akkor lehetséges ha egy sziától nem kapsz féltékenységi rohamot)

2015. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!