Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, ti is így vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is így vagytok ezzel? Mennyi időt töltetek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Miután összeköltöztök a barátnőtökkel, kevesebb időt töltetek együtt? Most főképp olyanok érdekelnének, akiknek (szintén) kevés pénzük van, szóval nyaralgatni nem tudnak járni. De ennek ellenére, elkíséritek pl. vásárolni, vagy ilyesmi? Vagy (most ez elég szélsőséges példa de eddig csak ilyet ismertem, sajnos..) ti is egész nap a gép előtt ültök, vagy ha elmentek valahova, akkor csak a haverjaitokkal? Vagy mit csináltok egész nap? Mit csináltok a barátnőitekkel? Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 13. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nem a gép előtt ülök ekkor, hanem szeretkezem a nővel, amikor csak tehetem. És igen, vásárolni is elkísérem, ha szeretné. Nem vagyok nagy haverkodó, értelmesebbnek tartom az idő nagy részét magamban, vagy a barátnővel tölteni.
2015. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Együtt éltek? Mióta? Szerencsés nő.. Akkor biztos nem unatkozik melletted. A szeretkezés jó, de azon kívül mit csináltok? Filmet néztek, főztök együtt, vagy ilyesmi? Én először költöztem össze egy férfival, és mérhetetlenül unatkozok, mert érdektelen, nem akar velem semmit sem csinálni, csak a gépezés meg a haverok érdekli.
2015. júl. 13. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem élünk együtt, nem mostról beszéltem, hanem voltam ilyen helyzetben, hogy éltünk együtt albiban. Akkor jártam el így. Igen, én spontán vagyok, mindenféle dolgot csináltunk: főzés, filmezés, séta, elmenni ide-oda (bár nem minden nap azért), társasozás, beszélgetés összebújva, kirándulás ilyesmik.
2015. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Nagyon jól hangzik, bárcsak az én párom is ilyen lenne.. Lehet, hogy nem tart elég érdekesnek engem. Beszélgetni se nagyon szoktunk, most hogy így jobban belegondolok..
2015. júl. 13. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor lobbantsd lángra a kapcsolatotokat..
2015. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogy sikerült összeköltözni vele ha ennyire nem felel meg neked?
2015. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 curáku ***** válasza:

Ha regen nem ez volt, akkor ellaposodott a kapcsolatotok, vinni kene egy kis szint bele. Jarjatok el randizni. Es nem kell draga dolgokra gondolni.. Setaljatok egyet, menjetek fagyizni, piknikezzetek, nezzetek el az allarkertbe/vadasparkba. Minden honapban tartsatok egy randi napot.


Ha korabban is ez volt, de erre csak most jossz ra, pl.a beszelgetes hianya, akkor pedig gondold at a kapcsolatotokat. Szerintem nem jo dolog megvaltoztatni a masikat..persze formalodunk, csiszolodunk, kompromisszumokat kotunk, de nagy baj, ha alapjaiban kellene valtoznia az embernek, hogy elfogadjuk. Lasd.ha o nem beszedes, te pedig igenyelned, akkor az baj. Most meg lehet, hogy nem erzed annak, de 10 ev mulva az lesz.

2015. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak nem rólam van szó? :)
2015. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!