Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Te hogy mondanád el a párodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Droid78 kérdése:

Te hogy mondanád el a párodnak, hogy a saját nemedhez is vonzódsz?

Figyelt kérdés
A nők nehezebben fogadják el a másságot, fölleg ha a párjukrol van szó. Ha tudod, hogy nem tetszene neki hogy biszex vagy, elmondanád, hogy ne keljen mindig bújkálni alibiket szervezni ... Mit tennétek?

2015. dec. 13. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, ez miért érintené, ha vele vagy? Meg miylen albiiket kéne mégis magadnak szervezni, félredugsz egy azonos nemű haveroddal vagy mi?
2015. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex srácként biztos, hogy már az ismerkedésnél tudatnám az illetővel, elvégre joga van tudni. Utólag azt is jogosan felróhatja, hogy nem voltál vele őszinte. Ha meg nem tudja ezt elfogadni, sztem jobb még az elején kideríteni ezt. Akkor legalább nincs az, hogy már tényleg van egy szorosabb kötelék köztetek és emiatt sokkal jobban megviselne mindkettőtöket egy szakítás. Vagy ennek a másik oldala, hogy mégis együtt maradtok de ez örökké kettőtök közé fog állni és egyikőtök sem lesz boldog.

Szóval ha már benne vagytok a kapcsolatban és tudod is hogy nem tud elfogadni, sztem akkor is érdemes elmondani, kár hazudni, mert nem hiszem, hogy jó vége lenne.

2015. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igaz, de már nem hagyhatod veszni a kapcsolatot. Már több szereplőt is megviselne. (Gyerek). Hagyjuk veszni a vágyakat, vagy?
2015. dec. 13. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

nálam 5 éve tart a huzavona. hol pasival hol nővel vagyok. ugyanaz a nő és ugyanaz a pasi közt vacillálok.

nem egy hálás szerep.

2015. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok.

Hát így meg aztán, hogy gyerek is van... Most nem lecseszésként mondom, de ezt sokkal de sokkal hamarabb kellett volna megtárgyalnotok. Én elhiszem, hogy az elején azt gondoltad, hogy elég lesz ha csak vele vagy vagy ilyesmi, de egyrészt kicsesztél vele és nem mellesleg saját magaddal is, hogy ilyen helyzetet teremtettél. És ha a leírásodból jól veszem ki, a háta mögött találkozgatsz férfiakkal? Mert ez a biszexualitásodtól függetlenül is megcsalás. Egyoldalúan döntöttél arról, hogy ez belefér a ti kapcsolatotokba és ő nem is tud róla, egy egészséges párkapcsolatban ilyennek nem kéne megtörténnie.

Szerintem ez a helyzet menthetetlen, ha marad minden így, akkor neked lesz rossz, legalábbis feltételezem, hogy van valami bűntudatod az egész miatt. Ha elmondod neki akkor pedig neki lesz rossz. És ha nektek rossz az a gyerekre is hatással lehet...

De nyilván nem ismerem a teljes sztorit, a rendelkezésemre álló információkból én ezt tudtam levonni, ez a véleményem. Mindenesetre sajnálom, hogy nem tudok segíteni.

2015. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz szituáció. Te ismered a párodat, mennyit bir el a kapcsolat, mi várható egy őszinte beszélgetés után. Az én barátom biszex, az elejétől tudom. Elfogadtam mert szeretem. Nemrég kiderült, hogy ez változott időközben, nők már nem izgatják fel úgy mint eddig, nem tudjuk ez átmeneti dolog vagy végleges. Nem csal meg, de a szex se olyan köztünk mint eddig. Én vele maradtam ezzel együtt is, most várunk. Hogy mire az jó kérdés! Talán nem akarjuk magunknak se beismerni ennyi volt, nincs még erőnk továbblépni. 32 N
2015. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, soha. Legyen valaki akármennyire jó barátom, akár évtizedek óta, legyen akármennyire nagy szerelmem vagy legyen közeli rokonom, senki nem tudja hogy biszex vagyok. És ez így van jól
2015. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kissé szar a helyzet,de az elején megmondtam a páromnak. azóta szinte csak hármasban szexelünk és mindenki élvezi...
2015. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mondtam el. Sőt, amikor gyanította letagadtam.

Nálam is bejátszott a gyerekek védelme, az ismerősök előtti titkolás stb.

Hidd el, ha elmondod, attól nem lesz jobb. Sőt, félő, hogy féltékenykedni fog, vagy akár szakítás is lehet a vége. A heterók se vallják be a feleségüknek a barátnőjüket, én sem vallom be a fiúkat.

2015. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez titok marad
2015. dec. 14. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!