Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiúk vagy a lányok szopn@k...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk vagy a lányok szopn@k jobban?

Figyelt kérdés

Régóta megy erről a kérdésről a vita, de kevesen kérdezik a biszex fiúkat, pedig ők tudják a dolgot összehasonlítani.

Én úgy tenném föl a kérdést, hogy mi az, amit egy nő illetve egy férfi tényleg másként csinál, ha péniszt szop?



2015. nov. 19. 16:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A lányok sok dologra tudnak egyszerre figyelni, de éppen ezért egy dologra nem olyan nagyon. A fiúk csak egyre, de arra nagyon.

A fiúk kevésbé érzelem vezéreltek, főleg a szexben. Mi is tudunk szeretni, mi is tudunk figyelni a másikra, de nem mindig akarunk vagy nem mindig akarunk annyira. A csaj szopás közben valszeg sokkal inkább figyel a pasira. Ezért keresnie kell, hogy mi a jó. Mi pasik viszont csak picit figyelünk a partner f@rkára. Sokkal inkább figyelünk arra, hogy nekünk jó legyen, hogy mi élvezzük, hogy szopunk. Ezért nekünk kevésbé kell keresgélnünk, hogy mit hogyan csináljunk. Tudjuk a dolgot nyomatni rendesen. Ez lényegében önzőség, mégis képes nagyobb élvezetet kiváltani, mint az, amit a nő csinál. Mivel a másik fél is pasi, ezért őt is kevésbé fogja zavarni, hogy inkább az élvezetre, mint az érzelmekre figyelünk.

Szerintem mi pasik ezért szopunk jobban. Mert hiába vagyunk melegek, akkor is csak pasik vagyunk.

2015. nov. 22. 17:07
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én is csak lányokkal próbáltam de mivel olyanhoz járok aki nagyon jól csinálja ezért nem is keresek másikat se más neműt

nekem ez jó nagyon profi

2015. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
ha valakit érdekel hogyan szopok az írhat.
2015. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Érthető az az elmélet, amit fentebb leírtam? Van benne realitás?
2015. nov. 24. 11:30
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vitathatatlanul a pasik. Már csak azért is mert pont "olyanjuk" van és volt idejük kitapasztalni mi a leges legjobb annak a résznek. :-D A lányok tanulhatják, de át soha nem élhetik hogy kb. mit kell érezni. De ugyanígy van a lányoknál: Egy pasi se tud úgy pun___cit nyalni mint egy másik lány. De ez nem általánosítható ennyire, mert bármelyik nem is legyen a kérdéses, csak akkor csinálja jól ha élvezi. Ha nem élvezi, csak csinálja akkor tök mindegy ki, nem lesz jó.
2015. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!