Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tovább? Biszexuálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Biszexuálisnak mondta magát, most bevallotta, hogy igazából meleg.29 / L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, neki nincs senkije csak én, nem akarja felvállalni a másságát, azt szeretné, ha együtt maradnánk, szex nélkül és nekem se legyen senkim.

Nem tudom mit csináljak, van valaki aki itt esetleg átélt hasonló szituációt, hogyan működött egy ilyen kapcsolat? Van ennek jövője?



2015. okt. 30. 13:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.


Most elnézést kérek tőled, a nyers válaszért!

De ennyi erővel, zárdába is vonulhatnál.Annak legalább lenne értelme.

Te egy nagyon csúnya, érzelmi zsarolásnak vagy kitéve.

Túl sok embert hagyott magára a sors,ennél lényegesen nagyobb problémákkal.Akik boldogan élnének valakivel.Téged gyakorlatilag, rabságban akar tartani az illető!

A másságát meg vállalja fel! Vagy maradjon egyedül.

A válasz.Ha belemész áldozat leszel a saját világodban!

2015. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Szerintem más férfi is önző és féltékeny egy párkapcsolatban. Egy hetero férfinek is lehet idővel szeretője, függetlenül attól, hogy otthon mindent megkap. Nem tudom, hogy le tudnék-e mondani a szexről. Ha igent mondanék neki, amíg a házasság tartana biztos nem lépnék félre, mert nekem a szex érzelmi alapon működik, és nem fél bele a megcsalás. Nehéz helyzet ez.
2015. okt. 30. 14:09
 13/41 anonim ***** válasza:
90%
Még annyit,hogy a 7-es hozzászóló.Megfogalmazta a lényeget, egy gondolaton belül.
2015. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert arra voltam kíváncsi van-e itt olyan ember aki élt hasonló kapcsolatban? Milyen tapasztalatai voltak? Erre voltam kíváncsi.
2015. okt. 30. 14:13
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne szeretet és érzelem, bele se mentél volna...

Na mindegy. Vannak akiknek el kell követniük bizonyos hibákat, hogy aztán megbánhassák azokat.

Bár szerintem egy ilyen házasság túl nagy hiba, de te tudod.

2015. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk még a lányokhoz is vonzódott szexuálisan. Időközben ez megváltozott. Nem ismerem ezt a folyamatot, még soha nem voltam ilyen helyzetben, hogyan működik ez. Az őszinteségét mindenesetre értékelem.
2015. okt. 30. 14:20
 17/41 anonim ***** válasza:
90%

#15. vagyok még.

Egyébként, ha nem is ilyenben, de érzelmileg jó kapcsolatban, szerelemben, ahol rossz volt a szex és az igényeink semmilyen szinten nem passzoltak éltem 4 évig. Egy év után le kellett volna zárnunk, akkor nem ment. Nem bántam meg, de hozzáteszem, nagyon sok szenvedést spóroltunk volna meg magunknak.

2015. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
83%

Ha képes vagy szex nélkül élni, akkor mondj igent. Ha nem tudod, hogy képes vagy-e, akkor ez azt jelenti, hogy nem vagy képes. Aki aszexuális, az tudja magáról.


Csak megsúgom: a szerelembe vagy szerelmes. Szexualitás nélkül valójában nincs szerelem.

Csak barátság.

2015. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
18-as nem vagyok frigid sem aszexuális. Élvezem a szexet, eddig nagyon jó volt vele a szexuális együttlét, talán még soha senkivel nem volt ilyen orgazmusaim mint ezzel a fiúval. Tehát szerelmes vagyok, belé, nem a szerelembe.
2015. okt. 30. 15:03
 20/41 anonim ***** válasza:
79%
Ez eléggé patt helyzet, de muszáj otthagynod csak barátként... egy idő után úgy is ez történne amúgy a srác egy önző kis bu zi :) nem érdemli meg a szereteted
2015. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!