Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetseges hogy biszex leszek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy biszex leszek?

Figyelt kérdés
Nem is olyan reg azt vettem eszre hogy megnezem mas lanyok feneket,mellet sot ami azt illeti kifejezetten tetszik is.. Egyszer kavartam is a legjobb baratnommel de nem igazan erdekelt most viszont tobbszor elis kepzelem hogy kavarok egy lannyal tapizzuk egymast stb viszont a szexben csak a ferfiakra vagyom. Ilyen veletek is szokott lenni lanyok?
2015. szept. 26. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En is igy vagyok ezzel, nem vagyunk biszexek. Csak van egy kicsi hajlamunk ra. :) En is szivesen stirolom a csajokat :D Allitolag azert van mert osszehasonlitjuk magunk veluk ;)

18/L

2015. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező is és 1. válaszoló is úgy áll hozzá, mintha ez baj lenne... szóval megkérdezem: Baj lenne, ha az lennél? :O

Amúgy mikor velem volt először ilyen én beletörődtem, hogy biszex vagyok és rohadt jól érzem magamat így. :D

2015. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Nem gondolom,hogy baj volna a legjobb baratnom is biszex es egyaltalan nincsen vele bajom. Az,hogy nezegeti valaki a csajokat meg,hogy szexualisan is vonzodik hozzajuk ket kulonbozo dolog.

2015. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem egyaltalan nem zavarna mindig ugy voltam vele hogy mi lanyok sokkal jobban megertjuk egymast :D
2015. szept. 26. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem dugjunk egyet mindnégyen! Írjatok és megvitatjuk ezt a dolgot! Aztán eldől az igazság mindörökre.
2015. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, mennyi idős vagy. Ha kamasz, még fejlődésben van a szexuális orientációd, de skatulyába semmiképpen nem kellene raknod magad.
2015. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!