Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan találhatok majd párt így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok majd párt így?

Figyelt kérdés

Az a nagy próblémám hogy tetszenek a lányok, voltam szerelmes lányba.. Bár nem iztgatnak fel a férfiak, és az izmok.. Viszont egy pénisz igen. És amikor elősször látam olyan pronót, amiben egy nő volt, viszont pénisze volt.. Az felizgatott, és még ma is olyat néztem. Kb 2-3 éve.

Még csak 16 vagyok, de magamnak csak olyan "nő"-t tudok elképzelni akinek van pénisze(transzexuális férfi).

Tudom hogy ahogy majd haladok az életben, egyre több transzexuális férfi lesz, és így esetleg lehet párom, akivel boldog lehetek, de hogy ez lehetséges?

Tudok egy kicsit angolul, és szeretnék ilyen emberekkel ismerkedni, akár belföldi akár külföldi, van ilyen oldal?..

Lesz így majd párom? :(



2015. júl. 5. 00:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2015. júl. 5. 00:17
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ne könyveld el, hogy te ilyen vagy. Tizenéves korban vannak olyan periódusok, amikor az embereknek abnormális vágyai vannak, ami általában a kielégületlenségből adódik. Szóval inkább próbálj meg barátnőt találni, és szokj rá a puncira :)
2015. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a vagina nem izgat fel.. "annyira".

Olyan emberek válaszát is várom, akik ugyan ebben a cipőben járnak.

2015. júl. 5. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

amire te gondolsz, az a transz nő.


a transz férfiaknak puncija van


igen, van ilyen oldal, vannak ilyen emberek. tanulj meg velük udvarias lenni, és nyert ügyed van.

2015. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mi annak az oldalnak a neve?
2015. júl. 5. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát pl. a pinkvanilla
2015. júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És külfödli van?

Lehetőleg angol(?)?

Ahol vann biszexek, melegek, leszbikusok, és a transzexuálisok?

Mondjuk ahol eleve transzexuálisok vannak rajta?

Próbáltam már keresni de mindenhol szexet keresnek, én pedig kapcsolatot akarok! :(

2015. júl. 6. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
grindr? tindr?
2015. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!