Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gáz egy bi srácnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy bi srácnál ha szőrös a farka?

Figyelt kérdés
Ismerkedni kezdtem és para, hogy a szőrös intim zavar másokat. Ha leborotválom szűr, ígyx rövidebbre szoktam vágni. A fiatal vékony srácok jönnek be és érdekel nekik mi ok :)

2015. jún. 25. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nos utolsó! Azt írtad a fiúk nem gyantáznak, a lányokkal ellentétben. Talán ez nem véletlen. Gyanta nem való fiúnak. Ha te így szereted, hát oké, de a teljesen csupasz pénisz számomra továbbra is férfiatlan. Még egy nagyon férfias arcú srácnál is furának tartom.
2015. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
60%

nem lehet mindenkinek ugyanolyan az ízlése.

szerintem meg egy kigyúrt férfias srác úgy a legizgatóbb, ha szőrtelen.

bár az igaz, hogy vékonyabb srácokon kicsit lányosan tud hatni.

egyébként lehet, hogy a gyantát először nem férfiaknak találták ki, de azért akad, aki használ rajtam kívül pont azokból az okokból kifolyólag, amiket írtam, egy hetero barátomat pl a barátnője gyantázza elől meg a seggénél.

2015. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is gyantáztatom magam intim részeken is fiúként. :) Nekem nagyon bejön, amikor frissen le vagyok gyantázva, sokkal komfortosabban érzem így magam. :)
2015. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!