Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire gáz egy bi srácnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy bi srácnál ha szőrös a farka?

Figyelt kérdés
Ismerkedni kezdtem és para, hogy a szőrös intim zavar másokat. Ha leborotválom szűr, ígyx rövidebbre szoktam vágni. A fiatal vékony srácok jönnek be és érdekel nekik mi ok :)

2015. jún. 25. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy a borotváltat szeretem, de mikor megláttam hogy egy 20 éves srác tiszta szőrös a segge is meg mindene, hát az nagyon tetszett:D

19/F bi

2015. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze ez is személyre válogatja, mert van akinek undorítóan néz ki ha szőrös, van akinek seszszxki
2015. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem! Amúgy azért is kérdezem, mert volt aki nemet mondott mikor írtam h szőrös... Pedig csak ki akarom próbálni...
2015. jún. 25. 17:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Legyen szőrös. Csupasz nem okés.
2015. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a farkam csupasz a popsim szörös :D
2015. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha szőrös a péló!
2015. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha szereted,hogy nyalják a zacsit akkor borotváld.de amúgy szerintem nem gáz a szőrös.
2015. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A gáz szerintem csak az ha valakinek ápolatlan és túl szőrös. Ugyanígy gáz szerintem ha valaki totálisan levágja ott a szőrt. Basszus férfiak vagyunk...:D Nem véletlenül nő oda szőr, így férfias. A fazonigazítás viszont kötelező lenne mindenkinek. A herét teljesen lenyírni még oké, de teljesen lenyírni a farok körül is, az már szerintem nagyon férfiatlan.
2015. jún. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyesek szerint férfiatlan egy csupasz szerszám, de én mégis azt szeretem!, és ha még fiatal is hozzá, na akkor az még jobban bejön... Van ilyen???
2015. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
engem zavar, ha szőrös vagyok, ezért gyantázok. tőlem ok, ha neked szőrös és ollóval igazítod, de azt rühellem, ha valaki borotválja és tiszta borosta meg pattanás. vagy legyen enyhén szőrös, vagy pedig a gyanta. bár én tapasztalataim szerint egy fiú sem gyantázik intim helyen a lányokkal ellentétben.
2015. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!