Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez biszexualitásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez biszexualitásnak számít?

Figyelt kérdés

Mindig is tényként kezeltem, hogy hetero vagyok és ezzel nem is volt bajom (nem akarom divatból biszexnek mondani magam). Van most másfél éve egy párkapcsolatom, egy fiúval, akit nagyon szeretek, csak nem annyira működik a kémia részemről. Két korábbi barátnője összejött egymással, ezért sok fiúval ellentétben, ő nagyon a leszbikusság/biszexség ellen van. Elég féltékeny típus, de nem csak fiúktól, hanem a lányoktól is óv, ami kicsit furcsa nekem. Nincs semmi bajom a melegekkel, elfogadom őket, de nem érzem magam annak. Ő viszont sokszor mondja, hogy szerinte bennem van a hajlam, és ez elgondolkodtatott.

Alapvetően mindkét nemet szépnek és vonzónak találom. Talán egy kicsit a női test látványa jobban bejön valamiért. Utcán gyakran megnézek lányokat az alakjuk miatt és elfog az irigység meg valami más. Nem tudom, de zavarba jövök tőle. Mindig is jobban kedveltem a fiúkat, csak miután nőiesebb lettem -és már csak a külsőm érdekelte őket-, inkább lányokkal kezdtem barátkozni (nem szívesen). Ha azonos neműekkel beszélgetek, hajlamosabb vagyok elérzékenyülni, mélyebb témákba belemenni és a viselkedésem általában átcsap kissé bizarrba (mégse úgy, mintha fiúkkal flörtölnék, de kétértelműsködök).

Régebben volt egy barátnőm, akiről miután kiderült, hogy leszbikus, szerelmet vallott nekem. Tudom, butaság, de a kíváncsi természetem addig hajtott, amíg majdnem belementem, de végül nem lett belőle semmi. Ezek után kicsit kijózanodtam, magamba szálltam és beláttam, hogy őrültség lett volna. Jó döntést is hoztam, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot, mert nem sokkal rá összejöttem barátommal, aki ráébresztett, hogy mennyire kívánatos egy férfi test is.

Mellette egyszerűen nem akarok senki mást. Így is lehetnék biszex? Meg amúgy számít ez valamit, ha úgysem lenne ebből a dologból sose semmi?


2015. máj. 24. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

T egyértelműen biszexuális vagy, de azon belül is a Kíváncsi-bi. Aki alapvetően a pasikra izgul, párkapcsolatot velük képzel el, de néha jó a lány is.

Foglalkoztatott, izgatott a gondolat, és ki is próbáltad. Kíváncsi-bi vagy. Ennyi.

És ez a kérdésed már egyszer előjött, és akkor is megválaszoltam, és sokan mások is, és nem tudom mit kell még forszírozni?

HA ennyire bizonytalan vagy az identitásodban az is azt igazolja, hogy nem vagy hetero, vagy akkor elég szilárd lenne az orientációd, de még valamire vársz innen tőlünk, talán arra, hogy megerősítsünk benne, hogy hetero vagy. De te nem vagy az, és nem is lehetsz.

2015. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak azért emeltem ki, mivel például #9-es teljesen mást mondott és érdekelt volna, hogy miért, meg további emberek válasza. Reméltem, hogy talán beszélgetni is tudok erről esetleg valakivel, mert bármennyire egyszerűnek is tűnik, részemről még nem tekintem lezártnak a dolgot. Egyébként megkérdezhetem, hogy hányas válaszoló voltál te?
2015. júl. 9. 15:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Remélem valakitől megkapod majd a választ, amit szeretnél hallani, sajnálom, hogy az enyém ezek szerint nem volt az... :/ és szívesen beszélgettem volna veled erről, de legutóbbi üzenetemre máig nem érkezett válasz. :( Remélem valaki tényleg tud segíteni neked, sajnálom, hogy még mindig nem hagy nyugodni a dolog, azért remélem jól vagy/jobban vagy. :)
2015. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13: Írtam privátot! #9-es még érdekelt volna azért... Meg mások véleménye, esetleg tapasztalatok. Ha ez baj, akkor mindegy, nem várok több választ.
2015. júl. 13. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!