Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Voltatok már biszex kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már biszex kalandban (2 fiú 1 lány)?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Fiúk: Milyen szerepet hagytatok a lánynak? Ment volna a lány nélkül a dolog?

Lányok: Mennyire izgat két egymással foglalkozó fiú? Nem zavaró érzés, hogy adott esetben nélkülözhetőek vagytok a szexben?

Történt bármi olyan, amit kettesben nem lehet megoldani? Milyen volt?



2015. febr. 28. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Épp hasonló kérdést terveztem feltenni én is.

Egyre jobban izgat ez a felállás. :)

Bár hetero alapon is érdekelne akár.

2015. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én egy hetero párral voltam együtt, sokáig kerestek lányt harmadiknak, de nem találtak, utána kerestek meg engem, meleg passzív fiú vagyok, hogy szálljak be mint egy lány. Izgatott a dolog, így belementem. Előző nap a lánnyal találkoztam, hogy nővé varázsoljon, teljes szőrtelenítés, smink, ruhapróba stb. Aznap ő várt náluk kisminkelt stb. aztán jött a srác és elkezdtük kényeztetni. Felváltva sz*ptuk, de a lány sosem nem engedte hogy a szájába, így élvezzen, így az élvezéshez közel már csak én csináltam, én számba élvezett, aztán elkezdett minket ujjazni, utána a lányt kinyalni, addig én újra keményre sz*ptam, elkezdte a lányt dugni, aztán engem, majd egy menet csak a lánnyal beleélvezett és nekem kellett kinyalni a lányból a ondót, közbe engem kezdett dugni és végig csak engem dugott, eléggé ki volt már ürülve, így elég hosszú menet volt, de jó volt. reggel még orállal keltettük itt megint az én számba élvezett. mebnt volna a lány nélkül is
2015. márc. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Jó lehetett,irigyellek!
2015. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meleg pasiként pinát sosem nyalnék.
2015. márc. 2. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem belefért.
2015. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én számba élvezett.


bátran elmehetsz egy szűrésre (nemi betegségre gondolok,és hív)

2016. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Droid78 ***** válasza:
Szuper volt. Hetero párhoz mentem, de a pasi is kedvet kapott rám. Aktív szerepet csinálta velem. Késöbb beszélgettünk s a b nője izginek tartotta, hogy a párja velem is szexelt. Élvezte nézni. Azt mondta nagyon felizgatta a látvány, hogy mi pasik egymással is szexelünk.
2016. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!