Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs egy lány sem, aki...

Miért nincs egy lány sem, aki benne lenne egy barátság extrákkal jellegű nyári kalandban?

Figyelt kérdés
Nekem nem kell kapcsolat, csak szívtamm vele eddig is, de a szex az hiányzik, bár csak jó fej lánnyal tudnám elképzelni, nem akárkivel és ez a baj, hogy aki van lány, egyik sem akar szexelni, a csók, ölelés az még belefér nekik, de ha a szex jönne attól mind fut. Nem értem miért nincs olyan lány, akivel élvezhetnénk közösen az élet örömeit!:D

2014. jún. 15. 17:00
1 2
 1/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Mert az a lány aki ilyenre hajlandó lenne az már a pénzt is elkéri érte. Ilyen kapcsolatot esetleg régi barátokkal lehet kialakítani. Olyan csak a mesékben van hogy odamész egy idegenhez és majd egy ilyenbe benne lesz..
2014. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

mert a legtöbb lány többre vágyik

az ilyen kapcsolatot inkább ismerősökkel lehet kialakítani, akik vmi oknál fogva nem akarnak többet

2014. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
számtalan ilyen lány van, csak nem veled akarnak szexkapcsolatot, haverom. Bocsi. Erre nem gondoltál? :(
2014. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tényleg sok ilyen lány van :) ha gondolod írj üzit.. aztán meglátjuk :)

L20

2014. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én lányként már belementem ilyenbe, jó is volt, de az egyik fél egy idő után többet fog akarni. Vigyázzatok, hogy ne szeressetek nagyon egymásba. Hány éves vagy?
2014. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na máris írt két mocskos rib...!
2014. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: 24 évesen összesen 3 pasim volt. Szerinted ri.banc vagyok? Akkoriban ki akartam próbálni ezt azt, ennyi. 3 hónap után több lett belőle, mint barátság extrákkal, na mit szólsz? Úgyhogy ezért benne lennék :P
2014. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és ott volt a jó tanácsom: ne szeressenek nagyon egymásba, mert akkor az egyik fél nagyon megszívja!
2014. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De miért kell ri-bancozni? Komolyan nem értem, inkább örülne az ember, ha kifogna egy ilyen laza, nyitott lányt.
2014. jún. 20. 13:33
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"inkább örülne az ember, ha kifogna egy ilyen laza, nyitott lányt"

És majd csak veled lesz laza és nyitott? Voltak már neked nőid? Olyan naiv vagy mint a k* ég!

Normális nő ilyen kapcsolatba nem megy bele, csak a rib--cok.

2014. jún. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!