Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék vagy kanos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék vagy kanos?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám, hogy milyen ha fiú elégít ki, de én nem szeretnék vele smárolni, se semmi ilyesmi. Barátnőm külföldön tanul és hát nehéz tartani magam....

2014. dec. 15. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg kanos biszex így helyes lenne.
2014. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nos simán lehet :D

Szóval azt mondod, hogy abba benne lennél, ha egy srác veri ki neked, vagy akár te egy másik fiúét?

2014. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van beütésed mindenképp
2014. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az h én verjem neki necces, de talán. Mondjuk kb mindegy, mert nem ismerek bi/meleg fiúkat. Szóval ha akarnám se...
2014. dec. 15. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elképzeled és nem izgat fel akkor csak kanos
2014. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod, benne lennék. :)
2014. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
természetesn ha fiuval csalnád a b nödet akkor bi szex vagy. nem?? ezen gondolkodtál ??? aki kanos , ált. minden csajt meg akar dugni-még azt is aki nem éppen tetszetetö. de te fit akarsz. ugy hogy szerintem tudod te. csak azért megkérdezted.
2014. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bi
2014. dec. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!