Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Orális szex útján el lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex útján el lehet kapni nemi betegséget nőtől? Hogy kell ellene védekezni?

Figyelt kérdés

Melyik fél van jobban veszélyeztetve?


Komolyan érdekel, mert a legtöbb megelőzési cucc úgy kezdődik, hogy húzz gumit a farkadra. És ha nem a pasi van abban a helyzetben akkor mi legyen?



2014. júl. 10. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Esetleg pessárium, vagy hanyagoljátok a dolgot... igen, elég szép nemi betegségeket lehet úgy elkapni... viccet félre téve...


Anadren

2014. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem érdekelt :) Szerettem neki csinálni , jó érzés volt , hogy kielégíthetem ezzel :)
2014. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező hogyan érted? Te nyaltad a nőt vagy a nő tégedet ápolt le szájjal?
2014. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam olyamt, hogy folpack-ot használtak a lány nyalásánál.

Az a szendvics csomagoló,.nagyon vékony fólia.

2014. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit lehet tenni, hogy elmentek mindketten nemi betegség szűrésre. Amúgy pedig van valami latex-lapocska pont erre a célra, de nem tudom, hogy nálunk is lehet-e kapni.
2014. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk is, mármint Magyarországon.
2014. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A pesszárium az belül van, nem? Az hogy az istenbe védene bármi ellen?
2014. júl. 10. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán.


Szifilisz(szifiliszes nőt olyan helyen csókolod, nyalod, ahol bőrsérülése van).

Gonorrhoea (köznyelvben tripper, húgycsőgyulladásos nőt nyalsz, vagy ujjazása után szemedhez érsz)


Chlamydia, HPV, herpesz: szintén nyalással, viszont a fertőzött nőn gyakran semmi sem látható.


Mononucleosis (csókbetegség): vírus, nyál útján, nálunk lakosság 90% fertőződik meg élete során ezzel legalább egyszer.

2014. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Védekezni meg úgy lehet, hogy nem kur.vázol és nem viszel haza rib.ancokat.
2014. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen lehet! Sőt nagyon is. Védekezni csak megfelelő partnerválasztással tudsz. Nem kell akárkivel lefeküdni. A gumi egy nagy átverés, csak akkor véd, ha csak dugtok, akkor se minden ellen, mert pl. a HPV a nemi szervek környékén, a bőrről is elkapható.
2014. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!