Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy elkapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy elkapjak valami betegséget az orális szextől, ha bérnőhöz megyek?

Figyelt kérdés
Igényesebb fajtáról lenne szó, nem a sarki lepukkantakról. Valahol azt olvastam, hogy kb annyi az esélye, mintha egy nyilvános wc-n kapnál el valamit, ha megfogod a kilincset. Kinek van valami tapasztalata ebben a témában?

2013. ápr. 18. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

még mindig nem tettél le a "bérnőkről"?

menj el egyhez és megtudod :/

2013. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
??? Ezt most nem értem :D Most írtam ki először ezt a kérdést.
2013. ápr. 18. 01:06
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

volt itt tegnap egy illető aki folyamatosan a bérnőkkel jött.azt gondoltam megint ő az.

amúgy most komolyan mi a jó azokban a nőkben?

2013. ápr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olcsóbb és biztosabb, mint egy diszkós ribanc. Ki akarom próbálni, hogy egy "profi" hogy csinálja.
2013. ápr. 18. 01:14
 5/13 anonim ***** válasza:
értem.hát te tudod.de nem jobb lenne egy tapasztalt barátnő?amúgy ha szabad kérdezni,hány éves vagy?
2013. ápr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a diszkós ribancok nagy részét ingyen is meg tudod dugni :D bár gondolom a "biztosabb" azt takarja, hogy őket valahogy fel is kellene szedni, az meg már nem megy gyanítom.
2013. ápr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

24.


Nemrég lett vége egy kapcsolatomnak, pár hónapja és nem akarok most barátnőt. Tartós kapcsolatra semmiképp nem vágyom.

2013. ápr. 18. 01:20
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát köszi, hogy látatlanba megállapítod rólam, hogy mi megy vagy mi nem :) De legyen neked igazad :D


Viszont a kérdésemre még nem kaptam választ azóta sem.

2013. ápr. 18. 01:21
 9/13 anonim ***** válasza:

a 6-os választ nem én írtam,de az elejét velem beszélted.

hát még mindig csak azt tudom mondani,hogy te tudod,te érzed,de azért nyílván van fertőzés veszély

gondolj csak bele,hogy lehet előtted egy fél órával más férfi farka volt a szájában,aztán meg rácuppan a tiédre

fujjjj még kiráz a gondolattól is a hideg

2013. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csaknem az összes nemi betegség orálisan ugyan úgy terjed mint hüvelyi úton. A nyálkahártya a szájban is nyálkahártya.

A legdrágább nőhöz is kötelező az óvszer.

Egyébként már lapostetűt is találtak férfi bajuszán.

2013. ápr. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!