Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexualitás felismerése,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualitás felismerése, krízis legyőzése? Hogyan?

Figyelt kérdés

Tavaly, 22 évesen tudatosult bennem, hogy biszexuális lány vagyok. Vagyis szerintem most életem abba a szakaszába léptem, hogy csak a nők vonzanak. Remélem ez változni fog, mert elég nehéz helyzetben érzem most magam és egyáltalán nem tesz jót az önértékelésemnek és a lelki világomnak ez.

Nyugtatom magam, hogy ez csak egy átmeneti állapot,nem vagyok leszbikus, csak biszex vagyok. Egyébként sosem élveztem úgy a szexet férfival, ahogy szerintem kellene és egy férfi sem keltette fel az elmúlt 1 évben az érdeklődésem (régebben igen, voltam szerelmes is férfiba attól függetlenül hogy nem volt jó vele a szexuális életem)


Régebben is fel-felbukkantak olyan nők az életemben akik iránt éreztem vonzalmat, de elnyomtam, próbáltam nem gondolni rá, és a férfiakkal is még csak "kísérletezgettem" és ezzel voltam elfoglalva. Most viszont mintha kattant volna az agyam és csak a nők érdekelnek.


Mielőtt valóban tudatosult volna bennem az effajta vonzalom, egy nagyképű pi*csa voltam, néha olyan érzésem van, hogy "Isten nem ver bottal" :D


A férfiak számára dekoratív vagyok, simán fel tudok szedni vagy csak szédíteni egy pasit.

De a lányokkal más a helyzet. Úgy nézem őket hogy ki akar esni a szemem, nyomulok, vagy pont túl gátlásos vagyok, szinte minden olyan hibát elkövetek, ami engem egy férfiban visszataszít. :D :D

Szerintem ezért is nem volt eddig sikerem. Aludtam már lánnyal, meg smároltam is. Csodás volt, 1000x jobb mint pasival :S :S de még nem voltam soha úgy együtt egy nővel sem. Az is probléma lehet hogy senki sem nézi ki belőlem ezt, mert nagyon nőies lány vagyok.


Volt már más is ilyen helyzetben? Mi ilyenkor a teendő?

Azért kérdezem itt, mert nem nagyon osztanám még ezt meg a közvetlen környezetemmel.



2014. febr. 21. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod legyőzni, mert nem tehetsz róla. Ez egy belső vágy, ilyen beállítottságú vagy úgy tűnik, ez van.
2014. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te totál meleg vagy.
2014. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet segít helyre rakni néhány dolgot:

http://www.youtube.com/watch?v=RdfLeH4-U9c


Van hozzá magyar felirat.

2014. febr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én legalább 16 éves korom óta tudom, hogy biszexuális vagyok, de soha nem okozott nekem lelki traumát. Igaz, hogy nálam 65-35 arányban a férfiak felé billen a mérleg, tehát nem kellett tartós kapcsolattal a környezetem elé állnom. Lányokkal még csak pettingig jutottam, de egyszer mindenképp szeretném kipróbálni "rendesen". Én ezt nem problémaként fogom föl, hanem úgy, hogy az én szexuális életem ennyivel is színesebb lehet.


Ahogy elnézem, te eléggé a lányok felé orientálódsz. Valószínűleg azért tudod őket nehezebben "meghódítani", mert ugye a pasikat elég könnyű a farkuknál fogva vezetni, a lányoknak általában azért komplexebbek az igényeik. Ettől függetlenül a hagyományos, szimpátián, beszélgetésen alapuló ismerkedés náluk is működik.

2014. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és valszeg kicsit én is az vagyok. csak én a férfiak javára:D de engem rohadtul nem zökkentett ki, van ilyen.
2014. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez nem lesz a kedvenc válaszod és lehet ezzel egyet nem érteni (hisz ez is csak egy vélemény a sokból) de te totál leszbi vagy :)

Változni már nem fog. Kétlem, hogy Isten odafent ezzel poénkodna, bár jó leckét kaptál az biztos :D

Mit tehetsz? Jelenleg mindegy ki mit mond, úgyis megvan ennek a tipikus forgatókönyve...

1, rágódsz rajta, és mindent elhiszel ami az ellenkezőjét bizonyítja

2, enyhül a frász, és elkezdesz "ismerkedni" a témával, persze csak kíváncsiságból, hisz te nem lehetsz leszbi, csak érdekel...

3, rájössz, hogy tényleg érdekel(!) és már ki is próbálod a leszbiséget, persze csak átmenetileg, gondolván ha kiéled magad, hamarabb túlleszel rajta, ez is megvolt címszóval kipipálhatod és irány vissza a megszokott mederhez.

4, Az idő telik, de ahelyett, hogy az érzést kiélnéd magadból, azt veszed észre, ez vagy te valójában, ez a te utad, és ez az amire mindig is vágytál. Itt jön a 2. frász, "Úristen hát tényleg totál leszbi vagyok!".

5, Görcsölés.

6, Mély levegő, önelfogadás, comming out :)

Sok sikert!

2014. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve van egy férfival kapcsolatom,de 1 éve rájöttem,hogy szerelmes vagyok az egyik nőtársamba ő kijelentette,hogy nem lesz köztünk semmi és ez nagyon rosszul esett én nagyon görcsösen ragaszkodtam hozzá sajnos
2014. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!