Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg/biszexuális fiúk!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszexuális fiúk! Tudnátok segíteni egy barátomnak?

Figyelt kérdés

A srác 17, művelt, okos, udvarias, kicsit metroszexuális és csak nemrég jött rá, hogy a fiúk (is?) érdeklik. A barátai közül csak velem mer erről beszélni, de mivel én lány vagyok és abszolút nem járatos a témában, nem tudok neki túl sokat segíteni, de úgy érzem hogy emiatt csak még bizonytalanabb lett önmagában. A szülei elég erőteljesen homofóbok, nekik sem vallotta be. Azt még hozzá kell tennem, hogy nagyon félénk és örülnék ha nem ijesztenétek rá még jobban!!

Ha akad itt olyan fiú, aki tudna értelmes válaszokat adni a kérdéseire és tudná kicsit támogatni, az írjon privibe és megadom a srác e-mail címét.

Köszönöm

17-L



2013. jún. 5. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Dr Lapuát felkereste már a problémájával?
2013. jún. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem írhatsz, szívesen segítek a barátodnak. 27 éves bi fiú vagyok.

2013. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kovpet ***** válasza:
100%
Segíthetek én is ha akarja. Ha ő akarja, a háta mögött ne add meg a címét. De nem igazán értem, hogy miben kellhet a segítség. A homofóbokkal nincs mit kezdeni és ismerkedni meg ugyan úgy lehet vagy nem lehet mint heteróként.
2013. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Kovpet: amennyire én látom, nem az ismerkedéssel van problémája, hanem inkább a helyzet megemésztésével.

2013. jún. 5. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Senki helyett nem lehet élni az életét , így te sem tudod.

Neki kellene keresni a válaszokat ha kérdése van.

Persze a félénksége is adódhat a belső bizonytalanságból.

2013. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bvok: Egyetértek. Nem élhetem az ő életét és nem is akarom. De a barátjának tartom magam és szerintem a barátok dolga hogy a nehéz helyzetekben próbáljanak úgy segíteni ahogy tudnak. Lehet hogy nem ez a legmegfelelőbb módja annak hogy támogassam és lehet hogy nincs is rám szüksége. De én igyekszem mert szeretném újra mosolyogni látni.
2013. jún. 6. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is valami ilyesmi helyzetben vagyok, mint a baratod, csak en 15 vagyok, es 5-6 honapja tudom, hogy biszex. Nem tudom, h tudnek-e neki segiteni, de talan szeretne egy vele hasonlo helyzetben levo fiuval dumalni. :)
2013. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7/7 köszi nagyon rendes vagy :)
2013. jún. 11. 07:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) én egy 17 éves, meleg srác vagyok. a jellemzés alapján még hasonló is mint a barátod:) olyan 15 éves korom óta rajzolódott ki bennem a tudat, h én meleg vagyok, de csak mostanra fogadtam el magam. Ha tudok, én is szívesen beszélgetek a barátoddal, ha szeretné:)
2013. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!