Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én egy biszex lány vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy biszex lány vagyok. Sok olyan barátom, és ismerősöm van aki szeret, és imád, de ahogy megtudja hogy biszex vagyok megutál. Pedig ugyanaz az ember vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 17:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Mert idióták...velem beszélgess. :-)
2013. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátom egy csomó idö után közölte hogy meleg,az elején nagyon fura volt de pár hét után megszoktam, és csak sokkal jobb barátok lettünk, ami a legjobb volt hogy meg tudtuk beszélni a pasi ügyeinket

ö is titkolta csak a legjobb barátainak mondta és tudom, hogy közölük is páran elkezdték bántani, de aztán megszokták és utána minden rendben volt


nem lehet hogy sok ember nem utál, csak nehéz elfogadnia azt hogy te bi vagy?

2013. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%

Most biztos azt gondoltad, hogy a kérdés kiemelése érdemi választ eredményezett.

Egyelőre nem.

2013. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22%

én azt utálom, hogy a biszex csajok folyton azt rinyálják, hogy lányt keresnek, mert pasijuk van és lánnyal kavarni nem megcsalás, pasival kavarni meg megcsalás.


na én ezt utálom. hogy minden biszex lányról az jön le, hogy valójában leszbi.

2014. jan. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
72%
Hat szerintem mindkettovel ugyan ugy megcsalas...
2014. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy örülnék egy bi barátnőnek. Mindig érdekelt, hogy vajon tetszenék-e egy binek vagy leszbinek, de nincs bi ismerősöm. Pasiknál, mindig annak jövök be, aki nekem annyira nem az esetem. Kíváncsi lennék, hogy női szemmel nézve, hogy nézhetek ki.
2014. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Korlátoltak. Barátkozz inkább velem ;)
2014. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt korlátolt ismerőseid vannak, másrészt nem olyan dolog ez, amelyet feltétlenül mindenki orrára kellene kötni.


Én például heteró vagyok, de ha biszex lennék, akkor nem avatnám be azokat, akiknek amúgy semmi közük hozzá. Heteroszexuálisként sem tárgyaljuk meg mindenkivel azt, hogy mit művelünk a hálószobában, akkor biszexként vagy homoszexuálisként miért kellene ez másképpen legyen ? Tartsd meg a privát szférádat magadnak.

2014. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Tőlük kérdezd meg.
2016. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Neoprimitív idióták a haverjaid!

Az én párom is biszex, és imádom.

2016. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!