Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Én egy biszex lány vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy biszex lány vagyok. Sok olyan barátom, és ismerősöm van aki szeret, és imád, de ahogy megtudja hogy biszex vagyok megutál. Pedig ugyanaz az ember vagyok. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 17:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
És miért kell ezt közölnöd velük? Egyébként nem tudom, én nem utálok sem a biszexeket, sem a melegeket.
2013. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát mert biszex vagy!
2013. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Mert demagógok és nem képesek feldolgozni.
2013. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
Mert idióták :) Én szeretem a biszex csajokat. Barátnak is és többnek is... :) 23/F
2013. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
foley, miért demagógok?
2013. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Egyirányú alagút ***** válasza:
94%

Rosszul választasz barátokat.


Nekem is vannak leszbi/bi/meleg barátaim, haverok, lehet velük normális baráti kapcsolatot kiépíteni, de tudják, hogy nem vagyok pálya nekik. Amíg ezt tiszteletben tartják, ugyanolyan emberként kezelem őket, mint a többit :)

2013. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
26%
Egyszerű a magyarázat: elképzelik ahogy pinát nyalsz, és ettől megundorodnak tőled. Érted már?
2013. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát van aki el tudja fogadni, van aki nem.

Én pl örülnék egy bi barátnőnek. Gondolom nem kell részletezni, persze nem a hármasról szólna az életem:D

De nem kell mindenkinek az orrára kötni;)


25/f

2013. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
El kene gondolkozni rajta, hogy tenyleg szeretnek/szerettek-e teged igazan. Az ember szexualis elete maganugy, ha megis beavatsz valakit nem volna szabad itelkeznie, vagy megutalnia erte. Gondosabban valassz baratokat, vagy ne mond el mindenkinek.
2013. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Tényleg azt írtam XD

Nem tudom miért írtam azt,bocs.

2013. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!