Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most bi, meleg vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bi, meleg vagy csak kíváncsi vagyok?

Figyelt kérdés
rég gondolkodok arról h kipróbálnám fiúval de persze a lányokat szeretem csak érdekelne velem egyneművel

2013. máj. 4. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha mindkét nemhez vonzódsz akkor bi vagy
2013. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vonzódok mindkettőhöz csak szívesen kipróbálnám velem egy neművel
2013. máj. 4. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
csak egy kiváncsi heteró, esetleg van egy enyhe bi beütésed
2013. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meleg vagy. Esetleg biszex. Nem értem, ha a lányokat szereted miért gondolsz ilyenre? Én sose gondoltam nőre, nem is nagyon érdekel, hogy milyen lehet. Biztosan élvezetes, jó, kellemes, mármint annak aki a nőket szereti.

Egyébként próbáld ki, persze nem az első jött-ment el... Ha meg kiderül, hogy még jobb is számodra mint nővel, akkor meleg vagy. Hogy azzal meg mit kezdesz te tudod :)

2013. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Ezek csak skatulyák, egy-egy szóval úgy sem lehet leírni pontosan egy ember érzéseit. Ezek szélsőségek, te pedig valahol közöttük vagy, innentől kezdve pedig abba sorolod magad, amelyikbe szeretnéd. Mások meg úgyis abba fognak sorolni, amelyikbe ők szeretnének. Minden ember mást fog mondani, hogy ezekkel a paraméterekkel te mennyire vagy meleg, de a valódi érzelmeidet úgyis csak te ismered. Te inkább örülj, hogy abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy pontosan tudod, hogy mit akarsz. Sorold magad abba a kategóriába amelyikbe szeretnéd (a melegbe azért inkább ne, ha a lányokat szereted).
2013. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki egyszer, de csak azt amit te szeretnél, hogy megtudd tényleg akarod-e vagy mégsem. És akkor nyugodtan eltudod dönteni, hogy most mi a helyzet valójában. Ami meg közted és egy másik srác közt történt úgysem tudja meg senki, szóval ilyenek miatt nem kell paráznod. ;)
2013. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja nem ártana kipróbálni és akkor el tudnád dönteni mi is a helyzet.
2013. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Nos, én szívesen fel ajánlom a popsim arra hogy rájöjj az igazságra:)

f/22

2013. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!