Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerinted mi tartja vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi tartja vissza azokat, akik szeretnék kipróbálni a BI-sex adta lehetőségeket, vágynak rá és mégsem lépnek?! Mi az oka?

Figyelt kérdés
Bizalomhiány? Szégyenérzet? Lebukás veszélye? Ismerkedési gond? Egészségi félelem? vagy mi?

2013. máj. 4. 02:11
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Normális esetben ez mind együtt
2013. máj. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
egyszóval: a környezet általi elítélés
2013. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

én attól félek,hogy valami gonosz homofóbbalhoz össze a net és amikor talizunk jól megver a homofób haverjaival együtt.

ez leginkább bizalom hiány.

és az ismerkedési gond is van rendesen:azaz nem ír vissza.

2013. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberfüggő, mindenkinek más oka lehet rá. Az előítélettől való félelem is nagy visszatartó erő.
2013. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szégyenérzet, félelem a társadalom elutasításától, egészségügyi kockázatok
2013. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg fél, hogy megundorodik magától. Szerintem ez nem olyan egyszerű, hogy"Hát miért is ne, annyian csinálják?". Az, hogy valaki kíváncsi, esetleg képzeleg ilyenekről, nem jelenti ugyanazt, hogy élőben is megtenné...

Én emiatt nem próbálnám ki, pedig gondolkoztam ezen. Köze nincs a társadalomhoz vagy, h mit szólnának hozzá. Én nem tudnék tükörbe nézni.

2013. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudják vagy nem merik elfogadni magukat. Én is sokáig vívódtam mire sikerült.
2013. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ipso ***** válasza:
Ez nem olyasmi, amit az emberek megbocsátanak. Aki egyszer kipróbálta, és ez kitudódott, azt élete végéig gyanakvóan fogják kezelni. Akkor is, ha amúgy nem tetszett neki, és utána csak heteró módon élt.
2013. jún. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!