Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült már valakinek melegbő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek melegből heteronak lennie? Hogyan kell csinálni? Kérem segítsen valaki nekem! Nem akarok meleg lenni.

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Próbálkozni lehet de az a baj, hogy nem fog menni. Én hetero nőként nem tudnék áttérni a másik oldalra, hiába kényszeríteném magam mert mindig a férfiakat kívánnám meg. Ez lesz veled is csak éppen fordítva. Lépten-nyomon a pasikat fogod kívánni. Szóval érted.

Saját boldogságod érdekében az lenne a legjobb, ha elfogadnád magad így, ahogy vagy.

2013. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ilyen nincs.

Vagy meleg vagy, vagy hetero. Az, hogy lefekszel egy nővel, még nem jelenti azt, hogy nem vagy meleg!

Vannak meleg haverjaim, ők mind arról számoltak be, hogy voltak csajjal is, de a pasiknál érezték azt, hogy tényleg élvezik a dolgot.

Ez egy genetikai dolog, ha meleg vagy, próbáld meg elfogadni! :)

23/L

2013. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Ne akard megerőszakolni magad.


Tudod, egyszer eljön egy pont, amikor azt mondja az ember, hogy "Szarok mindenre, ilyen vagyok, ha nem tetszik, a te bajod.". Ez szinte mindenkinél így van.


Ne erőltesd magadra a nőket, mert neked is eljön majd ez, csak valószínűleg később, mert azt, hogy valaki meleg, nehéz elfogadni. Életed végéig nem fogod tudni azt játszani, hogy hetero vagy. Addig vívd meg magaddal a harcodat, míg egyedül vagy, mert az ilyen hozzáállású emberekből lesznek a 40 évesen pasival lelépő apukák...

2013. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen tapasztalatom nincs, de miert baj, hogy meleg vagy? tudom sokkal nehezebb az elet, de ahogy hallottam meleg ismeröseimtöl, ha felvallalod es elfogad akkor nagy kö esik le a szivedröl.

Mennyire vagy amugy meleg? 100% vagy azert kicsit biszex? Mert akkor van meg "remeny".

2013. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos nem találom neten amit régebben olvastam, de a nagyjából megpróbálom összefoglalni a lényegét. Szóval a csávó aki miatt nem betegség, nem hagyott abba a kutatással a homárizmusban, és végül arra az álláspontra jutott, hogy van gyógyítható és "nem gyógyítható" avagy szóval lehet vele született genetikai probléma illetve lehet később tanult illetve mentális probléma is. Szerinte a nem genetikai eredetűn lehet segíteni. Persze utána már hiába akarta a csóva a saját eredményeit megcáfolva visszatenni a betegségek közé, nem lehetett már, mert ez náczi elmélet mindenbizonnyal. :D
2013. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
"Genetikai dolog" - Ez butaság, kivéve, ha nagyfokú hormonális problémákat okoz. Ha még nem próbálta a kedves kérdező nővel, akkor előbb tegye azt, és utána gondolja át a "hovatartozását".
2013. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

11:14 Nem azért nem sikerült neki, mert "náczi" elmélet, hanem azért, mert orvosilag dokumentált a homoszexualitás "gyógyítására" tett kísérletek sikertelensége, és a mentális egészséget érintő kockázatai.


Olvastam egyébként a fószer könyvét, nem hiszem, hogy "náczi" vagy homofób lenne, csak elég érdekes elképzelései vannak arról, mi az egészséges. Pl. ő a balkezességet is betegségnek nyilvánítaná, ha azt gondolná, hogy lehet rajta változtatni.


Később amúgy az egész gyógyíthatóság-elméletét visszavonta, mert belátta, hogy hatalmas diszkrepancia van aközött, amit a páciensei mondanak és amit éreznek, minden "eredmény" addig tartott, amíg az adott illető képes volt hazudni önmagának (illetve másoknak, ami még könnyebb).


A WHO álláspontja egyébként változatlan maradt, a szexuális orientáció nem megváltoztatható és az ilyen irányú próbálkozások kockázatai miatt nem is támogatják az elképzelést.

2013. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

" hogy van gyógyítható és "nem gyógyítható""


a gyógyható az gondolom a biszexualitás lol

2013. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 László22 ***** válasza:
8%

Hello!


Na ez a mai társadalom átka, nem születtél annak, nincs bele írva a genetikádba, és nincs hajlamod rá, a mai társadalom és a saját tudatlanságod tesz azzá aminek érzed magad, elsőnek is vizsgáld meg a baráti körülményeidet és szűrd ki azokat akik erre a hajlamra akarnak téged rá vinni. (ha nincs akkor jó vagy) másodjára ne keres, ne kutass, és ne nézz olyan filmeket amiben ilyen dolgok vannak, az emberi szervezetben bekövetkező változások úgymond hormonális változások miatt a nemiséged ,,változhat" igazándiból a nemiséged ugyan az marad de az agyad másképp kezel sok mindent, de ez elmúlik és vissza tér minden a régi kerék vágásba, 1 a lényeg ne akard elhinni hogy te ilyennek születtél és hogy ez a természetes. Ez nem természetes hidd el nekem bárki is mondja hogy az az hazudik neked.


24/f.

2013. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

08:48 Homoszexualitás létezett már az ókorban, sőt az állatvilágban is. A homofóbia viszont viszonylag új "találmány", és az állatvilágban eddig nem figyeltek meg semmi ilyen viselkedésformát. Akkor mégis mi is a természetellenes?


Persze magadra erőszakolhatsz sokmindent, ami később habituálissá válhat, de attól még az nem lesz egészséges. Internalizált homofóbia, önutálat, depresszió - csak hogy a gyakoribb "mellékhatásokat" soroljam.

2013. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!