Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akkor én most biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Én egy fiatal lány vagyok.. Volt már barátom,nem sok,talán 1-2.. Nem azért,mert,hogy csúnya lennék,hanem nem akarok el sietni semmit..Régen volt egy barátnőm,akivel azóta enyhült a kapcsolatunk,akivel nagyon jóba voltunk,mindent elmondtunk egymásnak.. Egyszer,amikor ott voltam náluk,el kezdtünk beszélgetni..És a szex-nél lyukadtunk ki..Mivel még eléggé fiatalok voltunk/vagyunk,nem sok mindent tudtunk a témáról,és megosztottuk azt a csöppnyi tudást is egymással.Hosszas beszélgetés után valahogy a leszbikusságnál kötöttünk ki.. Aztán ez az egész téma elveszett.A barátnőm felvetette,hogy építsünk az emeletes ágyra egy bunkit,ami teljesen le van fedve.Megcsináltunk,beültünk a sötét helyre,és tovább folytattuk az aktuális témát..Egyszer csak ott kötöttünk ki,hogy milyen a leszbikusoknak stb.. Iszonyatosan jót beszélgettünk,és egyszer csak megcsókolt..Nagyon meglepődtem,de viszonoztam neki,és jó érzés volt..Elkezdett simogatni,és úgymond lefeküdtünk..Élveztem a dolgot..Ez már régebben volt..Van egy másik barátnőm,akit már "születésem óta" ismerek..Most éppen nem beszélünk,de nem olyan régen vele is ilyen témában kötöttünk ki,és mondta,hogy néha úgy érzi,hogy lányokkal is megpróbálná..Annyit mondtam,hogy néha én is,de gyorsan témát váltottam,mert nem akartam,hogy vele is legyen valami.. Néha ha meglátok egy szép lányt,akkor fura dolgokra tudok gondolni,de olyanokra,amikre nem akarok..Viszont a fiúknál is ez van..Akadálytalanul bele tudnék szeretni egy fiúba is,és vele is végig tudnám csinálni ugyan ezeket is..De még szűz vagyok,szóval nem tapasztaltam,hogy melyik nemmel jobb..Mi van velem??

2013. ápr. 14. 21:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Helló!! Nem érzem a hibát,mivel azt,hogy nekem van egy lány ismerősöm aki heteró létére egyszer kipróbálta a saját nemével,azt pont egy példának szántam,hogy a legtöbb nőben megvan a hajlam!! Még azokban is akik heterónak valják magukat 100%-ig!!
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!