Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszex vagyok?

Figyelt kérdés
egyszer egyik haverom nálam aludt és elkezdtünk tett vagy őszintézni(üvegezés 2 emberrel)és egyre durvább dolgok jöttek és hát leszoptam meg seggbe dugott meg fordítva is.emós srác és nem is tudnám csak emós sráccal elképzelni amúgy csajokhoz vonzódok de ááhh nagyon jó volt:)

2013. febr. 8. 01:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az hogy csajozol és szopsz az kimeríti hogy biszex vagy divat ide divat oda.

Ha valaki hetero az nem szopja le a havert.Az meg hogy csak ilyet vagy olyat az válogatás amihez természetesen mindenkinek joga van.

2013. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#20/21-es,nem egeszseges elmeallapottal rendelkezem,ugyhogy nem vagyom ilyen beteges dolgokra sem titkon sem nyiltan,de meg tudat alatt sem.


Inkabb undoritonak es visszataszitonak tartom.

Es az,haborit fel,hogy gyakran az ilyen aberaltak prudnek es fantaziatlannak nevezik azokat,akik nem vagynak ra,hogy vegtermekeket igyanak,egyenek meg arra,hogy mindenkit megdugjanak,nemtol fuggetlenul.


Es kicsit fura,hogy hirtelen mindenki ilyesmire vagy.ik.

Dehogy folytottak el magukban,ha nem folynanak ilyen beteges dolgok a csapbol is,a tobbsegnek eszebe sem jutott volna,hogy ilyeneket csinaljon.De latja,hogy a tobbi is ezt csinalja,akkor o sem fog lemaradni.

Es ettol erzik magukat szexistennek,meg marha nagy liberalisnak.


Es ha ket ember ki tudja elni a beteges dolgait egymas kozott,akkor miert van teli a gyk ilyen kerdesekkel?

Es meg biztatjak is egymadst ilyenekre.

2013. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Te se vagy jobb. Ők is hülyék, hogy emiatt "prűdnek" neveznek, mert, hogy kinek mi jön be, az nem prűdség kérdése.


De te meg visszamondod rájuk, hogy a divatot követik. Nos, szerintem nem is divat kérdése.

Bocs, egyik hülyébb álláspont, mint a másik!

2013. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
nem divat miatt szoptam le hanem mert érdekelt a dolog és bejött viszont csajok is bejönnek
2013. febr. 11. 01:07
 25/26 anonim ***** válasza:
Mekkora korcs lehetsz Te... (?)
2013. febr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 forgital ***** válasza:
Szerintem simán b*zik vagytok! :D De én ennek csak örülök, csökken a konkurencia! :)
2013. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!