Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszex vagyok?

Figyelt kérdés
egyszer egyik haverom nálam aludt és elkezdtünk tett vagy őszintézni(üvegezés 2 emberrel)és egyre durvább dolgok jöttek és hát leszoptam meg seggbe dugott meg fordítva is.emós srác és nem is tudnám csak emós sráccal elképzelni amúgy csajokhoz vonzódok de ááhh nagyon jó volt:)

2013. febr. 8. 01:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Az még jobb, ha a csajokhoz jobban vonzódsz. Keress olyan csajt, aki kedveli az emósokat és mindketten együtt lehettek a szépfiúval. :D + egymással is.
2013. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem tudtatok mit csinálni, ezért leszoptad és megdugtad? Lol.
2013. febr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
ezért üvegeztünk:D
2013. febr. 8. 01:44
 14/26 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon jó volt és máskor is benne lennék de nem tudom:s csajok vonzanak inkább
2013. febr. 8. 02:03
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Gratulálok, szerintem, hogy egy magyar költőnk, Petőfi szavaival éljek... " Minek nevezzelek? "



Üdv,: P.

2013. febr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

retkes emós váza -.-

istenem kérlek adj egy másik bolygót ahol mostantól élhetünk NORMÁLISAN és békében !

-.- ._.

2013. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Egy aberalt divarmajmolo vagy.

Mar az a divat,hogy dugjunk meg mindent lyuk-lyuk alapon,ugyhogy mostmar te sem maradsz le a csordatol.

2013. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

16-17: :DDD

Hogy lehetne már ez "divat"? :P


Bár nekem tökmindegy, szerintem szépek, izgatóak, sexyk, bár néha beképzeltek a kis babapofijukra, az tény.

2013. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Hat mert mar lassan azok lesznek a kivulallok,akik egeszseges szexualis eletet elnek.

Valaki kitalja,hogy mennyire meno mindent es mindenkit megdugni,lehet az lany,fiu,kutya,macska,stb meg egyeb aberaltsagokat,mint pl,hogy szex kozben leh.gyozzak egymast,meg egymas szajaba sz.rnak,aztan a tobbi aberalt meg koveti a peldat,mert nem akar lemaradni attol,amit a mediaban lat.

A homoszexualitas egy szexualis bealitottsag,de az nem,hogy mar mindenki kitalalja,hogy o biszex,mert most az a divat.

Normalis embernek nem jut eszebe,hogy megdugja a haverjat csak mert eppen unatkoznak,es o van keznel.Azert van,mert a csapbol is az folyik,hogy termeszetes dolog,ha mindent megdugsz.

2013. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, te súlyos végletekbe esel!

Miért lenne kötelező mindenki számára ugyanaz? Az ilyesmi sosem lehet divat kérdése.

Nem leszel attól "kívülálló", ha nem majmolod a többieket, de a többiek se biztos, hogy csak nem csak a saját vágyaikat követik, amiket EDDIG a NORMÁK miatt kénytelenek voltak elfojtani.


Attól pedig, hogy mások esetleg lepisilik egymást, neked még nem lesz kötelező! Az élvezi, aki akarja, de az olyasmi főleg nem lehet kényszer vagy divat kérdése, ha ilyen mond neked valaki, jól vágd pofán!


Ám az se jogos, amikor egyesek ezeket szépen meg tudják élni egy kapcsolatban (senkinek nem ártanak vele), mások meg lehordják őket. Mi közük hozzá?


Ilyenkor gyakran a szidalmazó ember titkon ilyesmire vágyik, csak elfojtja magában, ezért szúrja a szemét mások esetében...

2013. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!