Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikussá váltam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikussá váltam?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Fiúkkal jártam eddig, de lefeküdtem 2 lánnyal is. Azt hittem, hogy csak kíváncsiság és hogy csak a szex érdekel egy nővel. Aztán megismertem egy lányt, aki teljesen összezavart. Állandóan rá gondolok, érződik, hogy forró köztünk a levegő. Ő leszbikus. Attól félek, hogy kezdek beleszeretni. A gond az, hogy az én biszex hajlamom nem nyilvános és nem is szeretném azzá tenni. A szüleim nagyon homofóbok és tartok a reakcióiktól. De nem tudom kiverni ezt a lányt a fejemből. Nem történt még semmi sem köztünk, de nagyon kívánom őt és ő is engem, ezt már megbeszéltük. Mit tegyek? Félek, ha tényleg szerelmes leszek (vagyok?) belé, akkor csak komplikációk lesznek. A következmények... 22l.

2013. jan. 31. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd úgy ahogy te lennél legboldogabb ne hallgass másra ez önzően fog hangzani de szüleidre sem nyilván szereted és tiszteled őket és ők is téged de ha ez nekik azon alapul hogy te kivel jársz fiú/ lány? és nem azon hogy kivel vagy boldog ami a legfontosabb dolog akkor ez önzőség lenen a részükről szerintem elfogadnak ha úgy döntesz hogy elmondod ha nem akkor sem kell elkeseredni pár év és rájöhetnek hogy tévedtek volt már rá számtalan példa ha szeretnek nem számít nekik kivel vagy csak boldog legyél ha elutasítanak sem jelenti azt hogy utálnak még ha mondják akkor sem... változhat a véleményük 22 évesen nem helyezheted mások boldogságát szemben a sajátoddal. sok sikert :)
2013. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki fog velem egyetérteni, de mindegy: amiről nem tudnak, az nem fáj nekik. Járjál azzal a lánnyal, aztán ha érettebb a kapcsolatotok, vallasz, bemutatod.

Felnőtt nő vagy, jogod van a magánélethez, és nem kell mindenről tudniuk.

2013. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval. Én is hasonló cipőben jártam. Eleinte meg akartam szakítani a kapcsolatot, de nem bírtam. úgyh belementem... fél évig senki nem tudta, aztán lassan kezdtem bevallani. Mára már mindenki tudja. Együtt élünk, és boldogok vagyunk.

A lényeg:

1, nem váltál leszbivé, ah olvastam mindig is volt benned biszex hajlam. a cimkézés meg felesleges.

2, ha kívánod (főleg ha szereted) kezdj bele titokban és várj. Ha kihűl a vágy, minden ok, ha egymásba szerettek akkor megéri felvállalni.

3, Ne érdekeljen senki véleménye. Mindketten megérdemlitek a boldogságot!

2013. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!