Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? (meleg téma)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (meleg téma)

Figyelt kérdés
Meleg vagyok,de ezt nem tudják rolam.Eléggé sok lány szeretne velem járni.Mindig azzal jönnek hogy mért nincs barátnőm.De ha megmondom nekik,hogy meleg vagyok.Attol tartok hogy mindenki megtudja.

2013. jan. 26. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, mennyi idős vagy?

Amúgy meg simán elmondhatod nekik, mert akkor meg már nem fognak b*szogatni azzal hogy feküdj le velük :)

2013. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak rázd le őket simán. Nem kell ezzel indokolni, csak mondd, hogy nem érdekelnek úgy téged, nem az ideálod.
2013. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
mi csajok,pletykálunk..ha elmondod,akkor a csajok nem fognak utánad menni,de a pasi barátokrol,elfeletkezdetsz,mert egyik ferfi sem akar meleg baratot.de nem birod orokke titkolni.egyszer be kell vallanod.sajnálom hogy ilyen eloiteletekkel teli vilagban szulettel :s
2013. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Pıcsába, én nem vagyok meleg, hozzám mégsem jön egy lány se, hogy járni szeretne velem...
2013. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19:54 Ezzel nem azt akartam mondani hogy a csajok tovább adják. Félek ha kiderül vigyáznom kell. De lányokkal barátkoznák:)
2013. jan. 26. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Mondd azt a lányoknak, hogy nem szeretnél komoly kapcsolatot, mert nem vagy az a monogám típus. 18/N
2013. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Mond azt nekik, hogy nem elég jók hozzád.
2013. jan. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha elmondod, valóban nem fognak Basztatni, ahogy az egyik válaszoló írta, és 100%- ot kapott rá, de azért biztosan basztatni fognak, hogy meleg vagy. A mi baráti társaságunkban is van egy meleg fiú, és amikor elmondta, attól kezdve szinte sehol sem hagyják békébe. Mindenhol csak babrálják, cikizik, sőt keményen beszólnak neki. Nehéz lett az élete így, hogy a nyilvánosság elé lépett.
2013. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy? 25/Fiú
2013. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
25 vagyok:)
2013. febr. 14. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!