Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Simon mondját játtszottunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon mondját játtszottunk, és megkellett csókolnom egy fiút fiú létemre, és nem is volt rossz. Ez biszex hajlam? Vki nyugtasson meg please.

Figyelt kérdés

a barátom öccsét kellett, aki hosszuhaju fiú.


15f



2013. jan. 15. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


Egyébként homár vagy.

2013. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Megnyugtatlak, ez biszex hajlam. Remélem megnyugodtál.
2013. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát nem éppen megnyugtató. k*rvára nem.:((
2013. jan. 15. 15:41
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek nagy részében van némi biszex hajlam. Ebben a fiúk és a lányok között sztem semmi különbség nincs, csak a lányoknál nincs akkora kulturális tabu a dolog körül, ezért nem nyomják el annyira, mint a fiúk.
2013. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Ez marhaság hogy az emberek nagy részében van biszex hajlam... elég sok emberrel beszélgettem ilyesmiről, mert mindig érdekelt, és még nem találkoztam olyannal, aki biszex/hajlamú/ lett volna.
2013. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy se biszex, se meleg. tizenéves vagy még és él benned a kiváncsiság, főleg igy, hogy még nem voltál lánnyal. egybéként meg ha részegen csináltad akkor mégjobban ez a véleményem...
2013. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
józan voltam
2013. jan. 18. 19:42
 18/18 Martin84 ***** válasza:
100%
Szerintem van benned hajlam, ha tetszett a dolog! De egyébként a hajlam változhat, mire felnőtt leszel. Ha csajjal is kipróbálod, akkor majd tudsz dönteni, hogy heteroként, biszexként vagy melegként keresel kapcsolatot. Egyébként meg 15 évesen is szólj hozzá itt a témához, ha normális válaszok alapján könnyebben tudsz későbbi lépéseket megtenni! Szerintem. Ez utóbbi két mondatot viszont kezeld fenntartással, mert nem vagyok moderátor!
2013. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!